Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy képen eléggé feszül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy képen eléggé feszül a bugyi egy lányon. Ez alapján meg lehet mondani milyen a puncija?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 24. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Teljes egészében nem. Maximum elképzelésed lehet.
2022. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Biztosra nem, de elég nagy valósínűséggel megállapíthatő, hogy jó pinája van-e vagy sem.
2022. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kinézetre vagy érzésre?
2022. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

@2 Hogy definiálod a jó pinát? S hogyan a rosszat? :))))

Pláne bugyin át.... :)))

2022. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Értem. Az első kétségtelen fincsi. A 2. nem nyílik meg. A 3-ik meg vszleg jó húsos meg leveles, úgyh a bikinialsó nélkül vszleg szép az is.
2022. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az első babapunci, a második vírusos, ne nyissátok meg, és a #5-öst vágjátok kupán miatta, a harmadik pedig salátás.

Az, hogy kinek melyik tetszik, jó kérdés.

Ja, még egy: ezek mind szőrtelenek. Szőrösen nem lehet megmondani bugyiban, hogy milyen alatta.

2022. ápr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

#7


Vírusos? Elnézést. Én Linux operációs rendszert használok nem szar windowst (software engineer vagyok), ilyenekre az immunis. Ezért nem tudtam...


Viszont maga a tény, hogy szőrös az többnyire látszik bugyin keresztül is -> az helyből ronda kategória (tudom létezik pár százalék, aki a szőrösre gerjed, de ők már a kisebbség 2022-ben).

2022. ápr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Azt te csak gondolod, hogy a Linux minden vírusra immunis... majd lesz meglepetés.

De mást akkor sem illik vírussal etetni, szóval legközelebb ellenőrizd küldés előtt.

A szőrt pedig talán a férfiak tizede szereti: ez tényleg kisebbség, de elég stabil.

2022. ápr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
0-day exploit mindenre van, de maradjunk annyiban tudom mit csinálok egy sandboxed environmenten ;).
2022. ápr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 3. Képen sem csúnya a punci jobban szeretem ha van rajta mit nyalni nem csak egy vágás
2022. ápr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!