Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,Férfiak volt már rajtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,Férfiak volt már rajtatok női bugyi?

Figyelt kérdés

Hogyan történt,kiét próbáltátok fel?Hány évesek voltatok akkor és rendszeresen hordtátok-e,vagy csak egyszeri alkalom volt?

Akiét felpróbáltátok tudott-e róla,vagy titokban csináltátok?



#bugyi csere
2022. máj. 3. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Anyuét.

Volt hogy utána bele is csaptam.

Sokszor kitúrom neki a szennyesből, na azokra megkapja rendesen,ami jár neki.

2022. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, írj és elmesélem

28F

2022. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
15%
Csak a petsem hegyén, az #1es àltal említett célzattal.
2022. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lány ismerőseimét, ha valami buli volt náluk aztán iszogattunk. Egyszer osztálytársam húgáét is, mert náluk aludtunk, aztán ő mondta, hogy használjam az ő fürdőszobáját. Aztán ott volt a szennyeskosár így lb kiömölve, meg a melltartói is a földön voltak. Aztán vettem már magamnak is párat, rendszeresen hordom őket, meg már barátnőmét is, őt is izgatja szóval szex közben is szoktam női ruhákat viselni.
2022. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Ezt most miért a hetero rovatba? Aki női bugyikat húz magára, az bizony barátaim, ratyi.
2022. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ki is vertem benne azt képzelve, hogy egy ribi lány vagyok.
2022. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom levetett bugyijával sokszor eljátszom, de sokszor a harisnyájával is. Nem vagyok homokos. Ez fetisizmus.
2022. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem fetisiszta vagy te Barátom, hanem búza. Nem szégyen az, különösen manapság, de azért jó lenne bevallani a párodnak, nehogy szegény csalódjon a végén.
2022. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 7-es

Nyugodj meg nem vagy búza.Ez egyszerű fetisizmus.A férfiak 50-60%-a ilyen.De,ha az lennél,akkor sem lenne semmi.

2022. máj. 4. 18:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Purple Pill-en volt, ezt meg tudom erősíteni.
2022. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!