Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az szerintetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az szerintetek, hogy csakis a roma lányoknak jövök be (de nekik nagyon)?

Figyelt kérdés

Kinézetre átlagos vagyok, illetve az átlagtól talán egy kicsivel jobb képű. Rövid haj, 9 mm körüli átlagban, kissé talán fazonra nyírva. Magasság 180+, életkor 28 év (bár ez nem számít annyira), barna haj, barna szem, átlagos testalkat bár sok éve edzek, kissé régimódi úgy mondanám hogy klasszikus/ sportos vagyok... Messziről kiszúrnak...



- Régebben is, még általános iskolában is nekik jöttem be...

- Ők különösképpen megnéznek mindig...

- A mai nap is volt rá példa, hogy ők akartak szabályosan engem felszedni..


2022. ápr. 27. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és megjegyzem, kétségtelenül magyar, értelmiségi vagyok/ annak vallom magam.
2022. ápr. 27. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Most ha eléggé barna vagy akkor lehet azt hiszik, hogy cigány vagy aztán lehet nekik is könnyebb egy hasonlóhoz közeledni. Ha meg nem ez van akkor simán rá is lehetne kérdezni az adott csajoktól, mert simán lehet hogy csak a véletlen műve és minden cigány lánynak más miatt tetszel.


Esetleg az is lehet, hogy neked is nagyon bejönnek aztán ezért őket sokkal jobban figyeled és jobban észre is veszed ha tetszel nekik.

2022. ápr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.


Ennél mondjuk furább volt amikor régen dagi voltam és mindig sportos csajoknak jöttem be :D

2022. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy 99%-ban romák által lakott környékén élsz? Az sok mindent megmagyarázna. :)
2022. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nincs azzal baj, vannak nagyon szép cigány lányok, akik igényesek persze. Sokkal bevállalósabbak, vadabbak, merészek, imádom őket:) én is magyar vagyok teljesen de a gyengéim az ilyen cigány lányok:)
2022. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a cigányoknak jössz be szerintem, csak egy magyar nem fog úgy nyomulni mint ők, a magyarok félősebbek, büszkébbek csak ennyit jelent.
2022. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!