Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A roma lányoknak tényleg van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma lányoknak tényleg van egy bizonyos "szaga" ?

Figyelt kérdés

Hallottam erről pletykákat, de tapasztalat érdekelne.

És hogy milyen volt, izgató vagy visszataszító inkább?


29 F



2022. jan. 17. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Inkabb illat, vannak olyan igenyes romalanyok akik tisztabbak mint egy magyar, js és szóba se állnának veled, rasszista vagy?
2022. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen van, és szexelni se kell velük hozzá, a nővérem mesélte hogy pl tesi öltözőbe (tesi után) eléggé érezni a szagukat.
2022. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1-nek: Nem kell ellőni a rasszista kártyát, mert engem most ez a téma kifejezetten izgat. Szóval öngólt lőttél magadnak de nagyot.

Azért tettem direkt idézőjelbe, hogy ne legyen sértődés és ne azon akadjon fent egyetlenegy kötöszködő sem...

Ha meg úgy írom, hogy "illat" valami nagymagyar talál be. Így sem úgy sem jó. Gondolkozz már!

2022. jan. 17. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ahogy az araboknak, négereknek, kínaiaknak, stb. És nekünk is, csak mi nyilván nem érezzük. Ehhez nem kell szexelni, hogy észrevedd. Ez nem rasszizmus, hanem tény. És nem bűzről van szó, hanem tényleg van egy természetes bőrszag.
2022. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Persze, van. Elég elmenni mellettük, hogy megérezzed
2022. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Igen, mivel más népcsoport (?) van egy jellegzetes szaguk, de ezt a 4-es jól leírta, Neked is van, Ázsiaiaknak is stb. Mindebkinek van.


Én már szexeltem cigány csajokkal, nem is egyel. Nem a putrisakkal, hanem igényesekkel, vállalkozók, dolgoznak, többre vitte, mint néhány lusta magyar.


A Szex valami isteni volt. Inkabb izgatónak mondanám az illataikat a csajoknak, akikkel dolgom volt. ;)

2022. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy fent is írják, nem rasszizmus, hanem tény, minden rasztnak van egy jellegzetes testszaga. Csak mi fehérként nem érezzük a sajátunkat, de ha megkérdezel egy másik rasztba tartozót az érzi, "édeskés jellegű" illatúnak írnak le minket. Egy igényes, tiszta roma lánynak nem lesz a p.ncija más illatú (tapasztalat), sem egy színesbőrűnek. Max. a rasztra jellemző szagot fogod egy hajszálnyival jobban érezni ha nyalod - mert ugyebár ahhoz elég közel kell menni hozzá :D
2022. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg van.
2022. jan. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó illatuk van
2022. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jók az ágyban☝️
2022. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!