Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek szerint a cigány lányokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint a cigány lányoknak jobban bejövök? Vagy miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Azt látom jártamban-keltemben, hogy amíg a magyar lányok többségében ügyet se nagyon vetnek rám, addig a cigány lányok közül sokan megnéznek, néha elég feltűnően, van hogy rám is mosolyognak. Én magam nem vagyok az, így nem igazán tudom hova tenni a dolgot.

2021. szept. 5. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Vannak olyan cigány csajok, akiknek bejönnek a fehérek.
2021. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Persze mert ők bárkire rámennek hátha le tudják húzni...
2021. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A bőröd szine milyen? Simán lehet, hogy ha kreolosabb típus vagy akkor romának néznek és bejössz nekik, mivel kultúrált vagy.
2021. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kreolos a bőröm, pont hogy elég világos, az átlagosnál kicsit világosabb is talán, de elég nagy darab vagyok.
2021. szept. 5. 15:09
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
A cigány lányok sem hülyék, a legjobbat akarják maguknak és a leendő gyereküknek. Alapból egy magyar mellett jobb esélyeik vannak bármire mint egy cigány pasi mellett. Ha meg még tetszel is neki, hát miért ne mosolyogjon??
2021. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Valóban, sok cigány pasinak nincs rendes munkahelye, főleg akik szegény családból jönnek, viszik tovább a "kultúrát", ezért inkább próbálnak stabil hátteret alkotni.


Nincs ezzel baj amúgy, de örülnék ha már a pasik is beszállnának a "dolgozni vágyás" bizniszbe, talán javulna a megitélésük is, de ha ennyi idő alatt nem ment ezután sem fog.

2021. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Téged néztek ki csicska parasztnak.
2022. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is a cigánylányok néznek meg és mosolyognak rám a suliba meg a buszon. Engem ez nem zavar. Nem egy cigánylány mondta nekem azt hangosan mikor elmentem mellettük hogy azta de helyes. Valamikor volt olyan hogy rámkacsintott egy olyan cigánylany akit még életembe nem láttam.

Ne is törődj velük. A cigánylányok általában szeretik a helyes fehér pasikat. Én nekem volt is cigány csajom egyszer.

2022. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán gátlástalanabbak, ösztönösebbek, valamint nincsennek olyan magas lovon, nem is úgy állnak eleve egy férfihoz, nem is képesek olyan ideológiát gyártani amivel beskatulyaznanak mindenkit valahova, mint a magyarok. Csak élnek a mának és jól van.

Lényeg az, hogy én magamból, haverokból kiindulva azt látom hogy mindenkivel közvetlenebbek a cigány lányok általánosságban, de ezt nem azt jelenti hogy a magyaroknak nem is tetszhetsz, csak mondom ők nem fogják úgy kimutatni. A cigányok simán leszólitanak fényes nappal is, gátlástalanok, de a magyarok se különbek csak legyen bennük egy kis pia, ügyet vetnek rád hidd el.

2022. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
79%
Általában látják ha valaki könnyű préda a számukra, ilyenkor bevetik a közvetlenségüket barátkoznak veled, elhitetik hogy jó vagy náluk és mire felkapod a fejed rásjössz hogy rossz helyen vagy de már nem tudsz megszabadulni tőlük vagy csak nagyon nehezen.<< ebből van nagyon sok, de van egy kis réteg akik nem ilyenek, de honnan jössz rá hogy ki hova tartozik.
2022. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!