Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek szerint nem jövök be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem jövök be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem csak a kinézet számít, de azért ennyi idősen illett volna már összejönni kapcsolatnak. 23 vagyok, és nem is randiztam még. Személyiségem gátol leginkább az ismerkedésben, de ha mondjuk lett volna olyan lány akinek bejövök akkor biztos alakult volna valami.

Lehet hogy látják/érzik rajtam a lányok hogy nem volt még barátnőm? Van ebből a helyzetből kiút?


2020. jan. 31. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Az nem úgy van hogy csak úgy becsengetnek hozzád a lányok és majd magától kialakul bármi is.

Mindkét nemnek melózni kell azért hogy legyen valami, de a férfiaknak sokkal keményebben mint a nőknek.

2020. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van keresd őket.
2020. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudhatják, hogy nem volt bnőd, az önbizalomhiányt azonban megérzik mert látszik a tartásodon, gesztusaidon stb.
2020. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Amég azt várod, hogy olyan csaj menjen oda hozzád, akinek bejössz, addig nem fog változni semmi. Neked kell rámozdulni a csajokra.
2020. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem nézel ki jól
2020. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Aham és azt honnan tudod, hogy bejössz-e egy lánynak? Azt várod, hogy leszólítson "óóó de megismernélek"? Vagy ha már tudod, hogy bejössz neki akkor még hívjon is meg egy italra és gyűrjön maga alá az ágyban?

Igen, a személyiséged gátol - leginkább te saját magad, hogy nem próbálkozol csak várod a sültgalambot.

2020. febr. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!