Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire zavar ha a pasitok régebbi szexuális dolgait meséli el?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ne mesélje
2022. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Zavarna,mint ahogy őt is ha én elkezdenék mesélni. :-)
2022. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon zavarna nem vagyok kíváncsi múltbeli szexuális életére a pláne a részletekre.
2022. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha a múltban akar élni akkor tegye azt, repítse vissza magát fizikailag is abba az időbe amikor ott volt. Mert közös jövő az biztos nem lesz. Ha valaki másra vágyik egészségére, de oda akkor nem kellek.
2022. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Két lehetőséget tudok elképzelni, amikor egy férfi erről beszél:

1. Jobb vagyok, mint a korábbi élményei - rendben, de ha így van, nen szükséges az orromra kötnie, nem hiszem, hogy közöm lenne a múltbéli élményeihez.

2. Nem vagyok olyan jó, mint a korábbi élményei: Ha nem vagyok jó, miért van velem? Ha javítani akar, miért kell másokkal összehasonlítani? Lehet úgyis elmondani, hogy válroztatni kell, hogy abba nem vonjuk bele a másikat. Ha meg bántásból meg számonkérésként mondja az nem zavaró, hanem tiszteletlen.

2022. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Ugyan úgy ahogy a nő se részletezze, úgy gondolom forditva is ugyan az a helyzet.

Volt egy csaj, akivel jóba voltam már régóta, és annyira ismertük egymást, hogy elkezdte nekem mesélni, hogy mi volt az egyik előző barátjával, meg akkor a következővel, hogy rájuknyitottak, meg ilyenek.

Hát erre abszolút nem voltam kiváncsi, és szép lassan le is ráztam a csajt.

2022. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Tehát nyomja el magában a párotok nemtől független? A múlt az múlt, az ia hozzátartozik, az is hozzájárult, hogy ő ma az aki.

Persze van aki nem bírja elviselni, hogy más is volt a kedvese életében, de hogy ennyi komplexusos ember van az azért durva.

2022. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Engem érdekel
2022. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Meglepőek a válaszok. Mi erről szoktunk beszélgetni, nyíltan. Párom elég sok nővel volt, szóval vannak érdekes sztorik. Ugyan így én is mesélek, nincs ezzel semmi gond. Ez egyáltalán nem arról szól, hogy bárkihez hasonlítana, vagy a múltba vágyik. Ezek csak történetek.
2022. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi. Volt olyan pasim akitől kifejezetten kérdezgettem ilyenekről.

Sőt volt hogy egymásnak meséltünk régebbi szexekről és úgy felizgultunk hogy ott a konyhában egymásnak estünk.

2022. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!