Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora mellmérettől "kell"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora mellmérettől "kell" melltartót hordani?

Figyelt kérdés
Férfiak, mekkora mellek azok, amiket már megnéztek? Mikortól közönséges és kihívó a melltartó hiánya?
2022. ápr. 26. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs melyik mellhez, mekkora kell. 😂

Hát nekem amúgy teljesen mindegy. Én annak örülnék ha sose hordanátok. 🤭

2022. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha csak a méretet nézzük, akkor B felett már szerintem szépek.

Ha meg formára, akkor a kisebb is tud szép lenni.

2022. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem minden mellhez kell melltartó.
2022. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Nőként szerintem eléggé alap a melltartó, ha már van mit bele rakni. Közönséges látványt nyújt,ha átüt a felsőn.
2022. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem A vagy B kosárnál nem feltétlen kell, már ha mondjuk kényelmes is úgy a lánynak.

Afölött meg már azért érdemes hordani mert lötyög mindenfele, gondolom hogy baromi kényelmetlen lehet. Meg azért valljuk be, a nagy mellek lógnak is melltartó nélkül, és nem minden férfinak jön be egy fiatal huszonéves lány köldökig lógó mellell :D

Mondjuk én annak a híve vagyok hogy hordjon mindenki olyan ruhát ami neki kényelmesebb, ezzel is ez a helyzet.

2022. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mikortól közönséges és kihívó a melltartó hiánya?"

Semmikor. Oké, vonzó testrész a női mell, de vonzó dolog egy csomó más testrész is. Egyszerűen nem értem, a társadalmunkban miért lett elvárás úgy tenni, mintha a mellbimbók nem is léteznének.

2022. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Csak a pasik számítanak? Mert én nőként is észreveszek és megnézek egy másik nőt, ha nincs rajta melltartó. CSak mert szerintem nem illendő. Pl. van egy barátnőm, akinek A-s melle van, de attól még az az első emlékem róla, hogy az egyik órára trikóban jött, nem volt rajta melltartó, mert melege volt. Megértem, de attól még szerintem gáz volt. De ha az a cél, hogy ezren megbámuljanak, tök mindegy mekkora a melled, akkor is feltűnően látszik, hát ne vedd fel.
2022. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

"Meg azért valljuk be, a nagy mellek lógnak is melltartó nélkül, és nem minden férfinak jön be egy fiatal huszonéves lány köldökig lógó mellell :D"


Lool és ha valami bizonyos férfiaknak nem jön be azt rögtön el kell rejteni? Aztán meg panaszkodtok, hogy manapság a lányok nem mernek rövidnadrágot felvenni nyáron. Zacskót ne húzzunk a fejünkre? :D

2022. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gymnospermatophyta ***** válasza:

" Férfiak, mekkora mellek azok, amiket már megnéztek? "

Erre azt mondanám, részemről méretfüggetlen. Alapvetően a nagyobbak jönnek be, így nyilván ha olyan a körítés és a forma, azt megnézem (körítés alat nem feltétlen szép lányra gondolok, hanem pl. testalkat, értsd jól). Ha melltartó nélkül van, még inkább vonzza a tekintet az esetben.


Viszont volt arra is példa, hogy kicsiknek számító melleket is megnéztem - mert olyan volt a forma, a dekoltázs stb. hogy akkor ott az is tudta vonzani a tekintetet. :)

2022. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dregor ***** válasza:
100%

A legkisebbtől a legnagyobbig megnézem mindet ha tetszik a nő alapvetően. Szerintem ez a kötelező melltartó egy baromság és ráadásul marhára nem egészséges napi 8-10-12 órán át viselni, csak ezzel ugye a kutya se foglalkozik. A divat, a trendek sokkal fontosabbak...


30-40 éve a kutyát se érdekelte, ha nem volt valakin melltartó, most meg máglyán égetnék el egyesek az ilyen nőket, csak mert nekik nincs annyi önbizalmuk, hogy ne mások elvárásai szerint éljék az életüket.

2022. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!