Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire csúnya lennék? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék? Ti megnézitek a csúnyákat?

Figyelt kérdés

A tömegközlekedésen és az utcán rendszeresen látom az embereken, hogy néznek, van, hogy még a tekintetünk is összeakad. Gyakran egészen zavarbaejtően, sokáig. Többnyire férfiak.

Nem vagyok jó nő, viszont nem öltözök feltűnően vagy ízléstelenül, szóval ez sem ok arra, hogy annyira nézzenek. Kizárásos alapon akkor az arcommal van valami ami miatt állandóan ez van, de ha valaki csúnya én pl nem szoktam nagyon nézni. Ti szoktátok ilyen feltűnően bámulni azokat, akik szerintetek rondák?



2022. ápr. 26. 07:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért írta ki a kérdést, hogy írjanak neki priviket! Egy egoista barom!
2022. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem, de ha valamilyen módon furcsán ronda, akkor pontosan azért nézem meg....
2022. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mutasd,majd megmondom.
2022. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én csak azokat szoktam nézni akik tetszenek. Egyszer láttam egy jó nagy seg.gű, de vékony derekú nőt. Annyira imádom az ilyen nőket, le sem tudtam venni róla a szemem. Amikor észrevette, akkor fura lett, mint aki szégyeli magát mert csúnya. Van ilyen. Pedig ha tudná hogy menyire tetszik, el sem hinné. Így van ez.
2022. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Akkor nézem meg ha

a) valami megfog benne (ez meg változó, ahány ember annyiféle ízlés);

b) piszok kanos vagyok (akkor meg kb. mindenkit aki még nincs 80 éves vagy 80 kg) 😃

2022. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik eddig válaszoltak akár itt, akár privátban!

A legtöbb ember elmondta, hogy bőven átlag alatti a kinézetem, és valószínűleg tényleg azért néznek, mert csúnya vagyok, bár itt elviekben kevesen nézik meg a rondábbamat, az utcán, a gyk-n kívül ez gyakoribb lehet.

2022. ápr. 27. 07:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!