Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya emberek, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya emberek, ti hogyan élitek meg azt, hogy nehezebb egy tartós és egészséges párkapcsolatot kialakítanotok a külsőtök miatt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi első sorban ilyen helyzetben lévő emberektől, mivel rajtam nem segített az igényesség soha (az arcom okán), és hát öregszem... Hátha tud valaki olyan perspektívát mutatni ami segít elviselni a szituációt .

Privátot nem kérek.



2022. ápr. 19. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

Teljesen átlagos vagyok,mondjuk nem bűn ronda,de azért mindig sikerült kapcsolatot találnom.

Egy éjszakas kalandok,meg szexkapcsolatok kimaradtak,arra nem engem kerestek;)

2022. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szarul 😂

Vagyis igazándiból nem tudom. Az ismerőseim, rokonaim párkapcsolatai alapján gyakran érzem azt, hogy nem sokat veszítettem. Szüleim kapcsolata mondjuk 30 év után is ideális, de az szerintem millióból egy eset, inkább a negatív példák vannak előttem. Ami hiányzik, az a kedvesség, figyelem, figyelmesség a férfiak részéről, ami a szerencsésebb genetikájú barátnőimnek megadatott. Folyamatosan bántottak a külsőm miatt iskolás koromtól kezdve (ráadásul elég durvan, fizikailag és verbálisan is. Nőszámba soha nem vett senki, és sosem érezhettem azt, hogy vonzó vagyok.

Gyereket nem szeretnék, jó a kapcsolatom a szüleimmel, vannak barátaim és hobbijaim, szóval magányosnak nem érzem magamat, de legalább egyszer szeretném megtapasztalni, milyen, ha az ember lánya TETSZIK valakinek, AKARJA őt valaki, és szépnek, kívánatosnak érzi magát.

2022. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Pénz a kulcs szó... ;)
2022. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as tudom én azt, de nincs sajnos
2022. ápr. 19. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az élet kegyetlen tud lenni kedves #2-es. Ami sokaknak teljesen természetes dolog az egyesek számára egy elérhetetlen vágyálom marad.
2022. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ismerek rondakat mégis cserélgetik a nőket
2022. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gábor19... ***** válasza:
100%

Engem már nem zavar. Kb 25 éves koromig nagyon rá voltam kattanva hogy legyen barátnőm; sajna az a romantikus, szeremesebb természetű voltam. Bár volt 2 kapcsolatom, de ma már inkább örülök neki hogy nem jut barátnő.

Jobban inkább a párkapcsolat negatívumait és a szingliség előnyeit helyezem előtérbe magam elött és így nem hiányzik.

2022. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig nehezen. Szexre oké vagyok a négy fal között, de fel nem vállalnának, sajnos voltam ilyen bunkóval. Egy ideig nagyon szarul éreztem magam, de már nem is akarok senkit, undorodom a férfiaktól.

Engem is bántottak verbálisan középiskolában fiú osztálytársak a külsőm miatt.

Néha azért úgy látom mintha érdekelnék egy-egy férfit, de bakker annyira leszarom, velem többet nem bánhat senki szarul, elég volt, lehetőséget sem adok rá. A pasik csak a szép nőkkel udvariasak, meg megy a nyalizás, annyira álságos. Totál eltorzult a személyiségem, mentális beteg is lettem, ebből nem egy kapcsolat fog kihúzni.

Szeretek magammal foglalkozni, a magány néha rám tör, de aztán elmúlik, próbálok fontosabb tevékenységet találni magamnak.

2022. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem könnyen. A tanulmányaim, hobbijaim, családom, barátaim természetesen lekötnek, de azért sokszor rám tör az érzés,hogy nekem az egyedüllét jutott osztályrészemül. Főleg, hogy az ember az évek során segít a barátainak, megoldani ügyes-bajos szerelmi ügyeiket, párkapcsolati tanácsokat ad, lényegében egy coachként működik, mindezt úgy, hogy az ő ajtaján nem kopogtat senki.
2022. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az arcom sem szép és dagadt is voltam mindig, de soha nem volt gond a csajozással. Mindenféle nőim voltak, bombázók akikről a mai napig nem tudom mit ettek rajtam. Haverokkal sörözéskor szóba jön a feleségem, teszik rá is a megjegyzést már pár sör után a haverok, hogyan fogtam ki egy ilyen jó testű nőt.
2022. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!