Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire csúnya lennék? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék? Ti megnézitek a csúnyákat?

Figyelt kérdés

A tömegközlekedésen és az utcán rendszeresen látom az embereken, hogy néznek, van, hogy még a tekintetünk is összeakad. Gyakran egészen zavarbaejtően, sokáig. Többnyire férfiak.

Nem vagyok jó nő, viszont nem öltözök feltűnően vagy ízléstelenül, szóval ez sem ok arra, hogy annyira nézzenek. Kizárásos alapon akkor az arcommal van valami ami miatt állandóan ez van, de ha valaki csúnya én pl nem szoktam nagyon nézni. Ti szoktátok ilyen feltűnően bámulni azokat, akik szerintetek rondák?



2022. ápr. 26. 07:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem nézitek, még csúnya vagyok, csak így tudom, hogy van valami nem oké rajtam, amit én nem veszek észre :) olyan a stílusom, frizurám, mit tudom én mim, ami miatt fura/feltűnő vagyok az embereknek...
2022. ápr. 26. 08:05
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

"Van párom"

Akkor meg miért is számít, hogy egy vadidegen mit gondol rólad?

2022. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Zavaró, hogy bámulnak rám, szeretném megszüntetni az okát
2022. ápr. 26. 08:07
 14/26 A kérdező kommentje:
Amúgy, akik privátban kérték, és elküldtem nekik a képemet, mind hirtelen eltűntek anélkül, hogy véleményt mondtak volna (egy ember írta, hogy semmi feltűnő nincs rajtam), szóval annyira azért nem kell kapálózni, tényleg csúnya vagyok :D
2022. ápr. 26. 08:26
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
De ahogy nézem ragaszkodsz is hozzá rendesen.
2022. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sosem nézem meg a csúnya nőket, csak a szépeket.
2022. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 dregor ***** válasza:
100%
Küldj egy képet, vagy tegyél ki ide. Anélkül hogy a viharba mondjuk meg, hogy mi a feltűnő rajtad, vagy mi nem? :D
2022. ápr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj egy képet én vissza fogok írni.
2022. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket nagyon tudom szeretni... Hiszen állapítsd meg kép nélkül hogy ő szép e vagy sem. Jó, erre még van lehetőség egy alapos leírással. Elmondod hogy szép e, valószínű hogy az. Erre nem tetszik és akkor is ragaszkodik ahhoz hogy ő márpedig nem szép. Akkor mi is az értelme? Önigazolás, semmi más.
2022. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Elég csúnya a csaj! Vissza se írtam neki a fotója után! 🤢
2022. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!