Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérdezzek rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá, hogy menszesz alatt szexelne-e? Férfiak, titeket zavar a vér?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sokkal jobban kívánom a szexet, ha megvan a menszeszem. Fél éve vagyok együtt a párommal, még sosem csináltuk így, szóba sem jött, nem tudom, hogy mi a véleménye róla. Lehet, hogy neki ez sok lenne. Hogyan hozzam ezt szóba úgy, hogy ne érezze kényszernek, de nekem se legyen nagyon ciki, ha ő így nem akarja?
2022. ápr. 24. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk az nagyon nem mindegy hogy hányadik nap, hogy úgy néz-e ki az ágy mint egy disznóvágás helyszíne, vagy csak pár csepp vér. ;)
2022. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Fél év alatt nem esett erről szó?! Beszélgettek ti egyáltalán egymással?
2022. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, én sem a legdurvább napokra gondoltam, hanem mondjuk első és utolsó :D
2022. ápr. 24. 14:40
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem gusztustalan ilyet csinálni. Nem dugdosnám még óvszerben se senkibe ilyenkor.
2022. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

Párommal legelső alkalommal úgy voltam együtt, hogy megvolt. Mondtam neki, hogy megjött a mikulás. Azt mondta őt nem zavarja.

Azóta sem.

2022. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
Pedig ezeken a napokon sok olyan csajszit is tele lehet élvezni, akit amúgy máskor nem. :D
2022. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is gusztustalan menszesz alatt csinálni, de majd jön a sok álszent(=sosemszexelt) válaszoló és megmondja majd a tutit hogy úgy a legjobb..
2022. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy a legjobb :)


18F szűz

2022. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!