Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérdezzek rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá, hogy menszesz alatt szexelne-e? Férfiak, titeket zavar a vér?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sokkal jobban kívánom a szexet, ha megvan a menszeszem. Fél éve vagyok együtt a párommal, még sosem csináltuk így, szóba sem jött, nem tudom, hogy mi a véleménye róla. Lehet, hogy neki ez sok lenne. Hogyan hozzam ezt szóba úgy, hogy ne érezze kényszernek, de nekem se legyen nagyon ciki, ha ő így nem akarja?
2022. ápr. 24. 13:19
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
De ezzel a férfiak mekkora része lehet így?:D Mivel még sosem jött szóba, van egy olyan érzésem, hogy ő ezért annyira nem lenne oda.
2022. ápr. 24. 13:22
 2/18 Lazy Lover ***** válasza:
28%
Engem soha nem zavart hát kezdeményez te csábítsd el
2022. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
48%
Izgasd fel. Mondd neki hogy éppen megvan, de ha nem zavarja, gumiban megdughat.
2022. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nagyon furcsa, hogy emberek úgy szexelnek egymással, hogy képtelenek erről beszélni. Ez hogy nem merül fel fél év alatt? Mitől félsz, mit veszíthetsz?
2022. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, az elutasítástól félek, attól, hogy úgy érezném, így nem tart engem vonzónak és nem akar engem.
2022. ápr. 24. 13:33
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
max nemet mond, nem kell ezen megsértődni, nem mindenki bírja a vért meg a szagokat
2022. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Cumival izgasd fel, és ha már rádizgult kérdezd meg, hogy meg akar-e dugni annak ellenére, hogy megvan, és te nagyon élveznéd vagy szájjal fejezd be?
2022. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj belőle nagyobb problémát, mint amekkora valójában. Ha visszautasít, nem azért lesz, mert nem tart vonzónak, hanem mert mondjuk nem bírja a menstruációs vér szagát. Én sem kedvelem amúgy, de nőként muszáj elviselnem. :) Én az eddigi partnereimmel ezeket mindig megbeszéltem nyugodt körülmények között, hogyan viszonyulnak a dologhoz, hogy esetlegesen ne csábítás közben legyek visszautasítva.

N40

2022. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván menszesz alatt korlátozottak a lehetőségek, van aki bírja van aki nem, engem sem zavar a vér, de régen zavart. Ha pedig kapsz egy nemleges választ nem omlik össze a világ, csak ő nem szeretne úgy szexelni. Ha nem tartana vonzónak akkor meg nem lenne veled.
2022. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én imádom olyankor is csinálni


37/F

2022. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!