Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes férfiak miért mondják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért mondják azokra a nőkre, akiket nem találnak igazán vonzónak, hogy "egy patront megér"?

Figyelt kérdés
Ha megüti azt a szintet, hogy nem hányjátok el magatokat, amikor ránéztek, akkor már be is kapcsol a dugó ösztön? Ez általános férfi működésnek számít?

2022. ápr. 21. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Nálam így működik. Egy bizonyos (relatíve alacsony) szintminimum fölött bárki jöhet, ha úgy adódik.
Magasabb elvárásaim vannak, csak jó nővel akarok szexelni.
Ismeretlenül nem akarok szexelni senkivel.
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nálam nagyon nem igaz ez, hogy; ha "nem hányjátok el magatokat, amikor ránéztek, akkor már be is kapcsol a dugó ösztön? "

Én csak olyan nővel feküdtem le idáig, aki vonzó volt számomra.

Rengeteg nő akart volna valamit, de mivel ők számomra közömbösek, vagy annál negatívabbak voltak, egész egyszerűen hagytam őket...

És ezzel szerintem nem vagyok egyedül.

2022. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel általában a férfiak kezdeményeznek, ezért magukban előre le szokták játszani a dolgokat.

AMENNYIBEN a nő kezdeményez, akkor a férfinak ráhangolódásra és előjátékra van szüksége.

Ez lehet csak pár másodperc is bizonyos esetekben, és ekkor érzed te ezt "dugó ösztönnek".

2022. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Inkább nagyképü tini duma, mint kiérlelt vélemény. Ne rágodj rajta!
2022. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
"Egy patront megér" kategória például a diszkó r!banca, aki bár messze nem egy szépségkirálynő de persze ettől még minden havernak megvolt már mert miért is ne. Ebbe a kategóriába esik még az összes üresfejű, ezért jó dumával könnyen behülyíthető szögegyszerű tipikus falusi luvnya is. Normális fickó nem tervezne vele hosszútávra mert elunná mellette az életét de azért arra jó hogy egy húszéves BMW hátsó ülésen beleverjük a farkunkat. Vagy van a dagadt, csúnyácska csaj akit minden haver előtt égő lenne barátnőként felvállalni de pár sör és feles után rájön az ember hogy azért a markunknál egy fokkal többet tudna nyújtani így hát ő is meg lesz b@$zva. Persze másnap már inkább elfelejtené az ember az egészet meg nem is érti hogy hogyan keveredett bele ebbe az egészbe, meg rohadt kínos is a csajt lekoptatni aki persze máris fülig szerelmes, meg sorsszerű találkozásról és gyerekekről, esküvőről rinyál miután a múltkor a cigány jósasszony ezt látta neki az üveggömbben😜
2022. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És te lennél a "normális fickó", aki így beszélsz más emberekről?
2022. ápr. 21. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
#5 Egy szóval nem mondtam hogy normális fickó vagyok. Korrekt módon válaszoltam a kérdésedre, megkaptad a legőszintébb férfiválaszt amit lehet. Nem a felpontozásra, népszerűségre hajtok itt, ami a szívem helyén az a számon,nálam ez így működik.
2022. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha ez a legőszintébb férfiválasz, akkor nem értem, miért vannak itt úgy felháborodva a férfiak, ha a nők leundorítózzák őket.
2022. ápr. 21. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#7 Az háborodik fel akinek van oka magára venni az adott dolgot. De ne játszd a szentet mert bár az tény hogy undorító f@$zfejek tudunk lenni mi férfiak de ti nők se képviseltek általában sem erkölcsileg, sem sehogyan magasabb színvonalat.Képzeld,tegnapelőtt úgy írt rám elsőnek egy csaj hogy szeretne ismerkedni szóval küldjek neki egy farokfotót. Nála így kezdődik egy ismerkedés. Ez milyen szint szerinted? 😉
2022. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a magukat trollkodásból nőknek kiadó férfiak szintje jellemzően. :D
2022. ápr. 21. 16:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom,a kilencven százalékuk meleg férfi viszont tényleg akadnak nők akiknél ez a belépő a továbbiakhoz.
2022. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!