Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Azok a focisták, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Azok a focisták, akik folyton markolásszák a farkukat meccs alatt, a kanosság miatt teszik ezt? (És rajtuk kívül még számtalan esetben lehet ezt látni, sok pasinál.) Szóval ennek a viselkedésnek mi az oka? Ti is szoktátok ezt csinálni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 21. 03:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is szoktam, gyakran.
Néha előfordul velem.
Sohase szoktam ezt csinálni.
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
csupán megszokás kérdése
2022. ápr. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én futballoztam sokáig,ez olyan mint a köpködés a pályán,megszokott,berögzült szokás.Hozzátartozik a futballhoz.
2022. ápr. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.: Akkor te tudatosan kerülöd hogy csináld, vagy megszokásból oda se figyelsz rá?

2.: A focizás után is maradt berögzült nálad ez a szokás vagy ez csak a focihoz kötődik?

2022. ápr. 21. 07:48
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

+1 a kettesnek.

Fefrikent én sosem csináltam. Rendesen parasztnak érezném magam, ha nyilvánosan ilyet csinálnék. Nekem is fura ez miért tartozik a focihoz?!

2022. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lány vagy kérdező.

Azért szoktuk egyszer-egyszer megmarkolászni a farkunk tájékàt, mert lehet hogy viszket, kényelmetlenül van az alsóban vagy hozzáragadtak a golyóink a combunkhoz.

Mkst akkor képzelt el egy focistát! Folyamatosan mozog, és nem várhatja el hogy a farka mindig egy helyen legyen!

2022. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

#1 vagyok

Eleve el se kezdtem fogdozni, ez olyan, mint az orrtúrás

2022. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy az embernek meg "kell" igazítani a golyóit.
2022. ápr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csupán népszokás! :D Mondjuk vicces is tényleg... de ne oltsunk le senkit se ezért! :)
2022. ápr. 21. 07:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Emellett még van az a helyzet is, amikor egy kapuhoz közeli szabadrúgásnál a védekező csapat játékosai sorfalat állnak, és a brére teszik a kezüket. Ezt praktikus okokból teszik, ugyanis ha valakit tököntalál egy erősen meglőtt labda, az nagyon tud fájni.
2022. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is fogdosnám gyakran, mert jólesik a legfontosabb szervem fogdosni. De visszatudom fogni magam. A focisták viszont azért csinálják ezt többmillió ember előtt, mert istenként vannak kezelve és végtelenül nagy az önbizalmuk, ezzel a farokfogdosással ezt is üzenik tudatalatt. Plusz gondolom a sok futástól kényelmetlen is néha nekik, el kell igazítani a csomagot. Amúgy ritka nagyon, de van aki annyira beleéli magát, hogy merevedése is lesz a pályán.
2022. ápr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!