Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más se bír a farkával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más se bír a farkával?

Figyelt kérdés

Másnak is muszáj minden nap kiverni?

Nem tudok koncentrálni se annyira fátyol borul az agyamra.

Másnak is vannak a kanossággal problémái?

26f



2022. jan. 22. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Én dugni szoktam
2022. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Mióta rendszeresen tudok szexelni azóta nincs ilyen problémám. És az is fontos, hogy mindig mással. Azt tapasztaltam hogy heti egy alkalmi többet ér mentálisan mintha kiverném minden nap 5ször. Egyébként így is szoktam, de van hogy nem minden nap, szinte el is felejtem, tudok másra koncentrálni. Fejben dől el, ha tudod hogy x nap múlva dughatsz egy jó csajt, nem is fog jól esni az az otthon recskázás.
2022. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Dugnék ha lenne kivel. 32/F
2022. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Az én párom az első gyerek után meghízott. Nem kicsit. Azóta kb menekülök ha úgy néz rám. De nem hagyom el, nem csalom meg, mert jófej és jó anyuka. Találtam hobbit. Szerelem az autót, ha kell, ha nem. Nagyjából kielégít a napi recsin kívül.
2022. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bro' ez nem "kanossági probléma" csak szimplán jól működik a hormonrendszered. 29 évesen még ha nem a munka/stressz/gondok telepszik rá teljesen az ember agyára akkor simán kívánja naponta és kanosnak érzi magát.
2022. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
#4 Szép kis család lesztek basszameg!
2022. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is vele, pedig én mindjárt 50 leszek
2022. jan. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6. Nem tök mindegy a hozzáállása?

A nőnek megvan amit akart. Babázhat innentől a sz@r is le van sz@rva a szex meg pláne.

2022. jan. 23. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:
És a legtöbb nő pont ilyen sajnos..
2022. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én minden nap min 1x kiverem
2022. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!