Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, nektek szokott olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek szokott olyat csinalni a pasitok hogy nem teszi be a farkat rögtön,hanem huz titeket azzal,hogy a farkaval finoman simogatja a puncitokat? Ha igen ez milyen erzes nektek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Fiúként barátnőmnek szoktam csinálni, nagyon szereti
2021. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hat elhiszem :)
2021. okt. 16. 16:09
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2021. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Nekem meg pont, hogy nem szereti barátnőm. Megmondta hogy őt ne idegesítsem ilyennel, hanem dugjam. xD
2021. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
En egyszeruen imadom.
2021. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem ad semmi extrát. Volt már előtte úgyis előjáték, tegye be és csináljuk.
2021. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Bárcsak csinálnák:D az eddigi partnereim egyike se csinált ilyet. Szerintem a legtöbb férfi gyenge ehhez és amúgy sincs semmiféle szexuális kultúrája. Csak legyen bent minél előbb punciban a farok, az a lényeg. Önzőek, nem akarják magukat kínozni azzal, hogy várnak.
2021. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Szoktam csinálni. Volt olyan (nagyon nem tini) barátnőm, aki először tapasztalt ilyet. Tehát tényleg a legtöbb pasi azonnal betolja. Amúgy kifejezetten élvezte.
2021. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Én szeretem, amikor egy férfi ezt csinálja.

A mostani kapcsolatomban nincs ilyen per pillanat. A párom az a típus, aki szeretné, ha mondanám, mire vágyom, azonban a fent említett "játszmához" a spontaneitás illik. Ha megbeszélnénk előre, nem izgatna fel az egész. Szóval ez a kis játék (végleg, vagy egyelőre) nincs jelen a szexuális életemben.

2021. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Szeretem, de ugyanakkor inkább azon szoktam rimánkodni hogy tegye már be, mert úgyis olyan rövid ideig marad bennem.
2021. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!