Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Taszító, vagy vonzó, esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító, vagy vonzó, esetleg semleges ha egy fiú minden este felületes beöntést csinál?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és rájöttem, hogy szeretem azt az érzést, hogy tiszta vagyok belűl is.

Ám sosem egy teljeskörürű beöntést csinálok, csupán felületeset, tehát csak azon salakot mosom ki amik nagyon a végbélben tartózkodnak.

Szeretem ha nem büdös a pukim, és könnyebbnek is érzem magam.


Nincs semmilyen behatolásra kész hajlamom, minden csupán csak a tisztaság érzet miatt van.


Hölgyek kérlek válaszoljatok.

Köszönöm



2022. ápr. 17. 05:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Olyan sokan undorodtok, és valaki el is válna. Ez... Annyira fura. Miért? Úgy értem... A lány moshatja de fiú nem? Talán a lány nem ugyanazt mossa ki?
2022. ápr. 17. 19:34
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem sok lány mossa ki..vagyis csinál beöntést.
2022. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Anál előtt elég sokan
2022. ápr. 17. 21:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez annak vonzó aki szintén szereti a beöntést!
2022. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez inkább taszító a vonzó helyett.Amúgy sem egészséges minden nap beöntést csinálni,de te tudod.
2022. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez az ő dolga, nem különösebben fontos. Legalább tiszta ott lent :-)
2022. szept. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!