Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Nektek ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Nektek ez mennyire jon be, vagy semleges?

Figyelt kérdés
Egy nektek kulsoleg tetszo lany elmegy kozel mellettetek es megerzitek hogy jo (parfum) illata van.
2022. márc. 28. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2022. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon,

A női illat az is jó,

Elmenni együtt úszni, kávéházba, étterembe,

Természetesen máskülönben legyen harmónia, kémia, szimpátia és a szex kívánatos legyen a nővel,

Ilyen jellegű és típusú nem ágról szakadt férfi vagyok,

2022. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Engem irritál a parfüm illat. Mű.
2022. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor figyelek fel rá, ha valóban a kedvencem van rajta, az pedig nem annyira gyakori.
2022. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában tetszik.
2022. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha kellemes az illat akkor hozzátesz, ha valami ócska pacsuli szag akkor elvesz. Segítek: a 10 méterre illatozó parfümfelhő mint valami zugdrogériában nem vonzó.
2022. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A 2 € negatív értékelést adtak a prolik!

Akkor most már én is írok!

Nekem is nagyon!

Burkolózzon be a keleties misztikus aromába, és a fűszeres illat közvetítésével látogasson el a Selyemútra.

Az Amouage Epic női Eau de Parfum illattónusok egész sorozatával lepi meg, amelyek majd fokozatosan bukkannak fel a nap folyamán.

A kis smaragdzöld üvegcsébe zárt titkok arra várnak, hogy Ön felfedezze őket.

Az ára 122 ezer forint.

Prolik akkor most már lehet megint negatív értékelést adni.

😂😂😂😂😂

2022. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dzsoki ***** válasza:
100%
Azért,mert illatos a parfüm,még nem biztos,hogy az én ízlésembe is beleillik. Vagyis,taszító is lehet,semleges is lehet,de az is lehet,hogy nagyon vonzana. Illatfüggő. Élőben,remélem az utóbbi lenne!
2022. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 te lettél az Amuage új marketingese? 😂 S azt mondták már neked a marketingiskolában, hogy a minőségi parfümöknél nem az árától lesz egy parfüm jó, személyiséghez illeszkedő?
2022. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dzsoki ***** válasza:
100%
9-es! Igazad lehet,mert a kérdésre,még érintőlegesen sem válaszolt. Meg,mindenki ismer két embert bla bla bla. A kérdésre válaszolva,bejöhet,de nő és illatfüggő.
2022. márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!