Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak ennyire semleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak ennyire semleges lenne a fehérnemű?

Figyelt kérdés

Férfiaknak/ fiúknak. Épp abban az átmeneti korban vagyok, hogy mindkét csoportba esnek kapcsolataim. (Néha 2in1 kívül 27 belül 15.)


Viszont amit megfigyeltem az az, hogy kortól függetlenül nem különösebben számít milyen fehérneműt húzok fel. Lehet akár egy ikonikus Bridget Jones féle mamabugyi vagy egy VS fehérnemű szett minden extrával, nagyjából 5 másodpercig tündökölnek a rivaldafényben, mielőtt megszabadítanak tőlük.


Ha veszem azt a min. 45 percet, amit eltöltöttem a kiválasztásával majd megvásárlásával, végig ültem egy 2 órás randid miközben már 265 helyen kidörzsölt, sehogy sem éri meg. Pedig szeretem az extrább harisnyakötős, bodys, combfixes darabokat is, lehet már csak a saját szórakoztatásomra is tovább nézelődöm utánuk, majd ezekben járkálok hétköznapokon a lakásban a biztos siker és kívánt figyelem elérése érdekében.


Lányok/nők: hasonló megfigyelések? Fiúk/férfiak: Hasonló hozzáállás?



2021. márc. 18. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Mindig értékelem a szexibb fehérneműket a nőkön.
Nem különösebben érdekel a borító, inkább a könyv az, ami lényegesebb számomra.
Minek egyáltalán fehérnemű?
Odavagyok értük.
43 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Engem biztosan magával ragadna, én meg már unom, hogy sok nő/hölgy csak egy sima semmi extra fehérneműt vesz fel, ahelyett hogy ilyennel is feldobná az egyes alkalmakat ..


28F

2021. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Most ne haragudj, mit vársz a partnereidtől, hogy írjanak róla egy verset? 😂


Nyilván tetszik nekik, de nem a fehérnemű ami miatt ott vannak hanem amiatt ami alatta van.

2021. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kisördög1 ***** válasza:
57%

Igenis sokat számít mibe vagy csomagolva, persze lehet mire eljutnak odáig már csak az számít hogy ne legyen útba.

Én pl. nem szoktam levenni csak félrehúzni és szex közben is nézem, mert iszony izgató látvány

2021. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Engem maximálisan lenyűgöz a szexi fehérnemű.

Tuti nem vetetném/venném le, mivel tiszteletben tartom a lány belefektett energiáját. (meg amúgyis izgat, szóval....)

2021. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én sem különösebben vagyok oda a gondolatért, hogy teljesen meztelen legyek aktus közben. Egyrészt unalmas, másrészt frusztrál is. Vannak olyan részei a testemnek, amik a szétidealizált női testképbe nem férnek bele és ezeken egy alábbi darabok egyike nagyon sokat tud dobni és felszabadultabban, magabiztosabban is érzem magam közben bennük.


[link]


[link]

2021. márc. 18. 14:28
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Én 42F vagyok. Én mindíg is jobban szerettem az ilyen csábos fehérneműket. Nekem ad egy pluszt az egész együttléthez, és amit nem feltétlen muszály az nem is húzom le a partneremről. De szex nélkül is szeretem, ha itthon ilyenbe jön megy a kedvesem.
2021. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Én egy valamit szeretek fennhagyni: a combfixet. Attól megőrülök...

Melltartó, bugyi útban van, body sem a legideálisabb az aktushoz.

Vagy lehet Te azt szereted, ha a fehérneműdben tapiznak sokáig? Nem bántásból kérdezem, találkoztam már ilyennel. Partner vagyok abban is. :)

2021. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha nem érdekelt, hogy milyen fehérnemű van a lányon és ahogy írtad kedves kérdező, engem például zavarna, ha csak azért lenne rajtad valami, hogy takarjon belőled valamit, ami szerinted nem szép. Engem marhára hidegen hagynak az szétidealizált női testek. Mindig is úgy szerettem a partnerem, ahogy volt. Nem érdekelt soha, hogy nem tökéletes, mert senki nem az.
2021. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat. Három válasz akik a fehérnemű mellett voltak eléggé le lettek értékelve, holott a kérdésre válaszoltak és nem haszontalt.


Eléggé like- dislike gombként van kezelve a hasznos-nem hasznos értékelés, amit sajnálok.

2021. márc. 18. 17:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is combfixet hagynám rajtad!
2021. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!