Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak ennyire semleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak ennyire semleges lenne a fehérnemű?

Figyelt kérdés

Férfiaknak/ fiúknak. Épp abban az átmeneti korban vagyok, hogy mindkét csoportba esnek kapcsolataim. (Néha 2in1 kívül 27 belül 15.)


Viszont amit megfigyeltem az az, hogy kortól függetlenül nem különösebben számít milyen fehérneműt húzok fel. Lehet akár egy ikonikus Bridget Jones féle mamabugyi vagy egy VS fehérnemű szett minden extrával, nagyjából 5 másodpercig tündökölnek a rivaldafényben, mielőtt megszabadítanak tőlük.


Ha veszem azt a min. 45 percet, amit eltöltöttem a kiválasztásával majd megvásárlásával, végig ültem egy 2 órás randid miközben már 265 helyen kidörzsölt, sehogy sem éri meg. Pedig szeretem az extrább harisnyakötős, bodys, combfixes darabokat is, lehet már csak a saját szórakoztatásomra is tovább nézelődöm utánuk, majd ezekben járkálok hétköznapokon a lakásban a biztos siker és kívánt figyelem elérése érdekében.


Lányok/nők: hasonló megfigyelések? Fiúk/férfiak: Hasonló hozzáállás?



2021. márc. 18. 13:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért lettek haszontalannak jelölve a fehérneműpárti válaszok?!

A hasznos/féig-meddig hasznos/nem hasznos gomb nem like/dislike gomb!

2021. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 harisnya143 ***** válasza:
100%
Szia! Én megörülök ha harisnya harisnyatartó van a partnernőmön! És nagyon izgat ha végig magán hagyja én nem venném le róla mert nagyon szexis izgató igy!!! Fantasztikusan izgató igy simogatni igy szeretkezni vele és látni a lakkozotkörmű harisnyás lábfejeit ami doppingol a szexben! A látvány is eszméletlenül feldobja a szexet! A férfiak nagy többségét nagyon izgatják a harisnyás lábak!!!
2021. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!