Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lehet húzni egy barátsá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet húzni egy barátság extrákkal kapcsolatot, mik a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy meddig tartott nektek az ilyen kapcsolatotok. Hogyan lett vége, milyen volt amikor vége lett? Ugyanúgy tudtok barátok maradni mintha semmi nem lett volna, vagy már a barátságnak is vége? Esetleg egyikőtök kezdett-e többet érezni a másik iránt, hasonló érzés volt, mint egy szakítás? Elég sok kérdés de 2 hónapja vagyok egy ilyen dologban és kíváncsi lennék mások tapasztalatára.

2022. ápr. 15. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
A barátság egy szép és tartós dolog, ezeket az össze-vissza dugásokat (amivel amúgy nincs gond) ne nevezzük már barátságnak.
2022. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó csak a kérdésemre nem ad választ. :)
2022. ápr. 15. 11:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3-4 hónapig tartott, a lánynak ezután alakulni kezdett egy komolyabb partnere. Már nem tartjuk a kapcsolatot.
2022. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
volt ami évekig, kisebb-nagyobb szünetekkel, de az utolsóból férj lett :D N
2022. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Az elején bukásra van már ítélve.
2022. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha értelmesek vagytok akkor tartós is lehet volt ilyen kapcsolatom és most is van. A "volt" ilyenemnek nem ammiatt lett vége, mert lefeküdtünk csupán elegem lett a csajból. Túl sok lelki problémája volt és mindet áthárította rám, nem hallottam mást csak rinyálást, kikérte a véleményem dolgokban amikor elmondtam nem tetszett neki és én voltam a gyökér, mást csinált és nekem lett igazam, de én voltam ezért is a hibás... Megmondtam neki, hogy ennyi nem szeretnék többet találkozni és beszélni vele. A mostani sokkal értelmesebb viccelődünk nem féltékenykedünk felnőtt emberként kezeli ő is és én is a dolgot szó szerint barátság extrákkal semmi több ennek akkor vetek csak véget ha találok olyan lányt aki miatt érdemes. Ha normálisan meg tudjátok beszélni a dolgokat lehet tartós és jó is egy ilyen dolog, de ehhez mind a ketten kelletek.
2022. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Hosszú ideig csak akkor működik, ha a szexen kívül nincs más közös programotok. Tapasztalat.

40/f

2022. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
10 évig tuti. ilyen már volt
2022. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Érzelmi intelligencia, milyen mély érzéseitek vannak egymás iránt elsősorban emberileg, mennyire mély a barátság es ezzel együtt a bizalom. Én 29 ev ismeretség, és lassan kialakult de őszinte, mély barátság után másfél éve extrázok a pasival. Sajnos én többet érzek iránta, és tudja is ezt. De tudom helyén kezelni ezt magamban érzelmileg. Nem könnyű az biztos. De nagyon szeretjük egymást, elsősorban emberileg. És ettől működik ez ennyi idő után is. Hogy meddig azt nem tudom de remélem még sokáig. Sőt... Egy biztos. Egy idő után az egyik fél mindig többet érez. Én tiszteletben fogom tartani, ha komoly kapcsolata lesz, és a kapcsolatunk extra részét el fogom engedni, mert annyira szeretem őt. Viszont mint embert és barátot soha nem fogom tudni elégedni. Mindig az életem része fog maradni. De ezt mi már megbeszéltük még az extrázás előtt, mert ő sem akar engem elveszíteni. 45 N
2022. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es. Nekem is van hasonló szitum. Ha gondolod írj privátban és leírom neked :)
2022. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!