Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek belefér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek belefér nálatok egy SUB kapcsolatba ha parotok meg oszt másokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen inkább nővel vagy pasival?
2022. ápr. 12. 06:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9. Ha csak a szexben szub, szóval onnantól, hogy belekezdtek, nem az egész életre való tekintettel, akkor természetesen
2022. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra sem értem, hogy akkor mitől sub a sub, ha állításod szerint egyenrangúan megbeszélik, hogy mi merre meddig hány óra.
2022. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
A sub megnevezésben is benne van, hogy “alárendelt”. Tehát nem ő a főnök.
2022. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12: nem is fogod érteni ezek szerint. De nem baj, nem lehet mindenki okos.

Mindenkinél vannak határok, tabuk. Attól, hogy ezeket lefektetik előre, még nincs egyenrangúság, az alárendeltség a szexben tökéletesen megvalósul. Csak épp bizonyos határok között.

Amúgy én meg azt nem értem, mi ebben ennyire magas neked?

A te értelmezésedben egy subbal bármit meg lehet tenni? Össze lehet verni? Le lehet vágni az ujjait? Bele lehet szarni a szájába? Meg lehet dugatni egy elefánttal?

Attól, hogy ha én azt mondom, nem szeretnék hajléktalanokkal szexelni, vagy nem akarom hogy véresre verjenek, még absuzolút sub vagyok.


Ez szól a 13-as "okoskának" is. Egy szó ne esett sehol arról, hogy a sub bármiben főnök lenne. Az alárendelt nem azt jelenti, hogy minden korlát nélkül _bármit_ meg lehet tenni vele.

Ha ennyit sem tudok megérteni, akkor igen szerény képességeitek lehetnek... nem csak a szexben, vagy BDSM-ben.

2022. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Akkor az nem sub. Ennyi. Te vitatkozol az értelmező kéziszótárral, nem én. Amúgy meg beteg gondolatok járnak a fejedben.

Én a munkahelyemen alárendelt vagyok, mert nem én vagyok a főnök. Ezek szerint hozhatok olyan szabályt, hogy nem akarok dolgozni, de utaljátok a fizumat? Nem. Nem én mondom meg, hogy mi a f….

2022. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
“Sub vagy, de csak egy kicsit” xD
2022. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15. De veled sem tehet meg bármit a főnököd, van munkaszerződésed is, s abba is vannak foglalva dolgok
2022. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#15: engem nem zavar hogy buta vagy és fogalmad sincs az egészről, csak magadat égeted. Én nem vitatkozom semmivel, leírtam a tényeket.

Te kevered össze a dolgokat. Nem attól sub valaki, hogy BÁRMIT meg lehet vele tenni.

És nem, a munkahelyeden sem a főnököd mondja meg mit tehetsz és mit nem. Ott is vannak korlátok és határok. Ő sem kényszeríthet olyanra, ami nincs a munkaszerződésedben és a munkaköri leírásodban.

Teljesen fogalmatlan vagy. Nekem mindegy, neked (meg a körülötted élőknek) kínos...

2022. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ezt szeretné, nekem beleférne, hogy megosszon.
2022. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék egy ilyen alkalmazkodó lányt de sajnos...
2022. ápr. 12. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!