Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nagyon hülye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon hülye ötlet lenne?😅

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 16 éve barátok vagyunk, szóval elég kicsi korom óra ismerem. Nagyon jóban vagyunk, és bízunk egymásban. Viszont mostanában kialakult közöttünk egy testi vonzalom. Egyszer már csókolóztunk és pettingeltünk is úgymond, ami csodás volt, olyan mintha szavak nélkül értenénk egymást. De én tudom hogy ő már volt néhány lánnyal (és elég jó volt róla a vélemény😄) viszont ő is tudja hogy én pedig szűz vagyok, és nagyon gátlásos. Most először érzem azt hogy vele nagyon is le akarok feküdni, de picit izgulok is. Lenne több időnk, nem kell azonnal. Mit gondoltok, nagy hülyeség lenne? 18L😅

2022. ápr. 11. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
nem hülyeség, ha mindketten akarjátok, miért ne?
2022. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Hülyeség lenne
2022. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
nagyobb eséllyel a barátság rámehet, de ezt így nehéz megítélni. Ha nem kapcsolat, házasság.... akkor szinte biztos, hogy utána már nem lesz ugyanaz a barátság.
2022. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez pont az a ketegória akivel érdemes elveszteni, de azt vedd számításba hogy a barátság onnantol nem lesz ugyanolyan. Jó esetben nem romlik el de változik.
2022. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért ír nekem mindenki olyat privátban hogy menjek hozzá, és a nászéjszakán feküdjünk le???

Csak azt kérdeztem szerintetek lefeküdjek-e vele😅

2022. ápr. 11. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Beszéld meg vele nyugodtan! És tedd meg, ha ilyen közeli a kapcsolatotok. De abban nagyon igaza van a 4-nek: változni fog a kapcsolatotok, erre készüljetek fel!
2022. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez a barátság új szintje lesz.

Csak ne láss bele többet.

2022. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Miért baj, ha egy barátság megváltozik? Rosszabb lenne? Nem.
2022. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dugtatok?
2022. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor igen hülyeség lenne. A szüzességedet azzal veszítsd el, aki annyira elveszi az eszedet, hogy semmi kérdés nem fogalmazódik meg.
2022. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!