Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért igénylik a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért igénylik a nagy péniszt, ha a férfiak nem igénylik a nagy ciciket?

Figyelt kérdés
A legtöbb nőnek minimum 16 centis kell, és még azt mondják hogy a nőknek nem könnyebb.

2022. ápr. 10. 16:23
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy nektek úgy kényelmes hogy csak a férfinak kelljen méretben megfelelni de ti nem.

A ti hüvelyetek tágul a férfi pedig vagy lófarokkal születik vagy nem.

Hat nem így megy ez. Ha nektek nagy farok kell akkor tessék cserébe nagy cickót nyújtani. A szilikon pedig nem ugyanaz.

2022. ápr. 12. 12:47
 32/38 anonim ***** válasza:
49%
Megbeszéltük. Legyél boldog eyg nagy mellű nővel. És legközelebb okosabban írd ki a kérdésed, mert nem kicsit mondasz ellent magadnak most.
2022. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
#29 Pont ezt magyarázom. Nektek kényelmes mert a hüvely nyúlik, de a farok nem. Ebből is látszik hogy a nő szelektálja a férfit, és nem fordítva.
2022. ápr. 12. 12:56
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező!!! Nem érdekel értékeljenek 0%ra. De az én farkam is nevetségesnek tartják még a kis mellű nők is. Nehogy már... veszek egy Lamborghinit és majd nevetek rajtuk, ahogy a gyári melós nagy farkúval szedik fel a kölcsönt HA nekik egy PHASZ fontosabb, mint maga az ember. Jah és elfogadném kis mellű nőt, csak idegesít még nekik is 20as kolbász kell.
2022. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
49%

33

Te egyébként gondolkodásra is használod az agyad? Nyilván a kicsi a kicsivel, a közepes a közepessel, a nagy a naggyal működik igazán jól. Viszont ez nem mindig jön össze. Nevetséges, idióta feltételezés, hogy ha egy viszonylag kisebb méretű férfi kavar egy viszonylag nagyobb méretű nővel, akkor a nőben fel sem merül, hogy "hóha, bizony egy kicsit tág vagyok".


Igen, természetesen a nő szelektál, mivel ha terhes lesz és úgy dönt, hogy kihordja és megszüli és felneveli a gyereket (min. 18 éven keresztül), akkor azért baromira nem mindegy, hogy kinek a gyerekébe invesztál.

2022. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, nem igényeljük. Miért is igényelnénk, mikor a behatolás ugyan jó érzés, de nem igazán okoz orgazmust egy nőnek? Egy férfinak lehet.
2022. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

#35 Úgy tudom a hüvely egy rugalmas testrész ami tud alkalmazkodni a pénisz méretéhez. Elvégre egy újszülött is el tud férni benne.

Akinek pedig olyan mint a mosott zokni annak ott a hüvely torna.

Egyébként meg nem úgy van hogy a vastagság számít legjobban? Vagyis ha a pénisz rövidebb mint a hüvely, de a hüvely szűk akkor elméletileg nincs probléma, nem?

2022. ápr. 13. 11:15
 38/38 A kérdező kommentje:

#35 "Igen, természetesen a nő szelektál, mivel ha terhes lesz és úgy dönt, hogy kihordja és megszüli és felneveli a gyereket (min. 18 éven keresztül), akkor azért baromira nem mindegy, hogy kinek a gyerekébe invesztál."


Ez mind szép és jó csak nem sok köze van a f_sz mérethez. Gondolom évtizedekkel ezelőtt nem ez alapján válaszottak párt maguknak a nők.

Manapság élünk csak ilyen beteg világban.

2022. ápr. 13. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!