Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok nő aki az átlagon felüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő aki az átlagon felüli pénisz méretet igényli az mire föl?

Figyelt kérdés
A legújabb kutatások szerint a világ átlag 13,2cm hosszú. Tudom hogy ebbe bele tartozik Ázsia is ahol elvileg a legkisebb mindenkinek, de az európai átlag is 14-15cm mégis nagyon sok nőnek kell a minimum 16-17-18cm valakinek meg még nagyobb. Mondjuk annak már egyszerűbb lenne lóval szerintem. Tudom hogy, ez nem igaz minden nőre, de akkor is. Ez olyan mintha pl az átlag mell méret B lenne de a férfiaknak legalább D kéne. Akkor bezzeg az összes nő megszólná a férfiakat.1. hogy tarthatja valaki reális elvárásnak, hogy az átlagnál nagyobb legyen az adott férfinak 2. Az ilyen nő mit tud adni cserébe? Sok nő mondja, hogy nem számít a méret közbe meg jobban örül egy 18cm-esnek, mint egy 12cm-esnek. Akkor hogy is van ez a méret dolog a nőknél? Tudom, hogy valaki kifejezetten a kisebbet szereti és a legtöbb nőnek elég a 14cm körüli is, de akkor is kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban.

2016. okt. 15. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Hogyhogy mire föl?

Mindenki azt vár el, amit akar. Aztán vagy talál ilyen partnert, vagy nem. Ez szíve joga mindenkinek. Te is elvárhatod akár az F kosarat is. És én azt mondom várja is el mindenki, amit szeretne, ne adja lejjebb soha!


A miértje pedig gondolom a pozitív és negatív élmények eredménye. Függetlenül attól, hogy ki milyet akar.

2016. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Az, hogy mi szamit/mi szamit elsodlegesnek/"valooknak" ES hogy ki minek orul, az ket kulon dolog... XD


Ha reggelire csinal egy szalamis szendvicset, ok, eleg, de egy rantottanak, fel grapefruitnak, narancslenak, vazaban kisviragnak jobban orulok... :)

2016. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ti beszéltek férfiak- tisztelet a kivételnek-. Legyen a csaj szép, vékony, barbi, a legmocskosabb kurv4 az ágyban, de legyen kitűnő háziasszony, anya, minden egy személyben. Egyikünknek sem kell méteres f4sz, elég az amit te tudsz mutatni, de használni is tudni kell. Ha ügyesen bánsz vele, semmi gáz nem lesz.
2016. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos ez igaz. Nekem még azt a nevetséges 13cm-es átlagot sem éri el hosszban és még vékony is sajnos. Rengeteg problémám volt emiatt, szinte egyik em érzett belőle semmit sem pedig eléggé változó külsejű barátnőim voltak (teltebb, vékonyabb), és láttam rajtuk, hogy szinte mind ha tehetné a szemembe mondaná az igazságot, "h bocs ezzel a kis szeméttel te mit akarsz az exeimnek ettől jóval nagyobb és vastagabb volt amivel isteni volt a szex".

Sajnos számít a méret mindnek, csak kicsi és vékony ne legyen, a nagyot 100%, hogy tűrnék. Én nem ítélem el őket, és nem látok fel ellenük.

2016. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Arra föl, hogy számtalan nő hüvelyének az ürtartalma átlagon felüli és ahelyett, hogy fejlesztenéka hüvelyizmaikat, mi sem könnyebb mint a férfi méretek között válogatni és a nagyobbat keresni.
2016. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó. Van, kezed, ujjad, szád, nyelved, segédeszközök. Csak a fantázia szab határt.
2016. okt. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4# neked írtam.
2016. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
azért mert különben harangozik benne
2016. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Ezeket a trükköket mind eljátszottam, amiket írtál, mégis találtak jobbat BIZTOS nagyobb mérettel rendelkezőt. A barinők előtt nem tudtak velem villogni a kis nevetséges 12cm-el meg a 3,5cm vékonysággal. Még a gumi is majdnem leesik róla.. Igen biztos, hogy ilyen selejttel maradnának, mikor 10000-vel vannak jobbnál jobb pasik kint akikből válogathatnak.
2016. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
6-os egyik se helyettesíti a farkat
2016. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!