Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok nő aki az átlagon felüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő aki az átlagon felüli pénisz méretet igényli az mire föl?

Figyelt kérdés
A legújabb kutatások szerint a világ átlag 13,2cm hosszú. Tudom hogy ebbe bele tartozik Ázsia is ahol elvileg a legkisebb mindenkinek, de az európai átlag is 14-15cm mégis nagyon sok nőnek kell a minimum 16-17-18cm valakinek meg még nagyobb. Mondjuk annak már egyszerűbb lenne lóval szerintem. Tudom hogy, ez nem igaz minden nőre, de akkor is. Ez olyan mintha pl az átlag mell méret B lenne de a férfiaknak legalább D kéne. Akkor bezzeg az összes nő megszólná a férfiakat.1. hogy tarthatja valaki reális elvárásnak, hogy az átlagnál nagyobb legyen az adott férfinak 2. Az ilyen nő mit tud adni cserébe? Sok nő mondja, hogy nem számít a méret közbe meg jobban örül egy 18cm-esnek, mint egy 12cm-esnek. Akkor hogy is van ez a méret dolog a nőknél? Tudom, hogy valaki kifejezetten a kisebbet szereti és a legtöbb nőnek elég a 14cm körüli is, de akkor is kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban.

2016. okt. 15. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még ezt a sok vesézést?Szerintem meg ne várjon el senki túl sokat,se túl keveset.Nem ebből fog kiderülni,hogy ki a célszerű erre,ez csak mind hülye kifogás..
2016. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom szerintem meg abban sokkal több igazság van, amit ellenpéldával hoztál fel, de lehet csak a helyzetünkből kifolyólag gondoljuk így. De most komolyan nem lehetne ugyan ezt a kérdést feltenni férfiakkal meg mellel?! xD

19/L

2016. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%
12-nek. Fel lehet tenni fordított esetben is. Ugye férfiak, és a mell elvárásuk. De mi történik ha az ötödik pasi mondja, hogy kicsi a cicid. Ha van pénz elhatározás, jó sebész, simán lehet nagyobb cicit varázsolni. Szemétségnek tartom a férfi részéről, de akkor is van megoldás. Na most ha a pasinak kicsi, akkor az mit csinál? Ugyanúgy kinevetik a nők a férfit, mint a férfiak az elöl deszka- hátul léc csajokat. Egy bizonyos értelmi szint alatt. A gond, hogy a férfiaknak nincs lehetősgük változtatni azon amit a természet adott.
2016. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"De mi történik ha az ötödik pasi mondja, hogy kicsi a cicid. Ha van pénz elhatározás, jó sebész, simán lehet nagyobb cicit varázsolni."


Ha a 15. pasi mondja,hogy kicsi a mellem akkor is teszek rá magasról!

Csak ezért nem fogok kés alá feküdni egy idióta felszínes majom miatt.

Egyszer úgyis találkozok majd egy olyan férfival aki nem lesz olyan szinten felszínes,hogy azt kéri tőlem menjek plasztikáztatni.


Kérdésre válaszolva: Én nem várom el az átlagon felüli méretet.

Akkora legyen amivel még mindketten élvezzük az együttléteket.

Hidd el kérdező! Egy normális nő nem fogja elvárni az átlagon felüli péniszt. Úgy ahogy egy normális férfi sem fogja kérni egy kismellű nőtől,hogy menjen orvoshoz mellnagyobbító műtétre.

2016. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!