Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50-55 körüli férfiak, Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-55 körüli férfiak, Nektek a szőrös punci tetszik, ami a Ti fiatalkorotokban volt jellemző, vagy a most divatos csupasz,esetleg fazon?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy akik a dzsungeles puncikkal szocializálódtak, mennyire jó az, vagy mennyire változott az ízlés.
2022. ápr. 7. 00:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
52%

"Amúgy z a tapasztalatom, hogy a szőrös punci imádók igen túlnyom többsége azok közül kerül ki, akik nem jutnak hozzá semmilyenhez."

ezt mondd már meg a páromnak is.

akármilyen lányt borotvált puncival mindenki tud szerezni. manapság az a nagy szám, ha találsz vonzó fiatal lányt természetesre hagyott szőrzetű puncival.

2022. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
50%

#21: önellentmondás, miközben engem igazolsz.

Persze hogy lehet szerezni borotvált lányt, mert a többség szőrtelen.

És persze hogy nagy szám vonzó fiatal lányt találni aki szőrös, mert a vonzó fiatal lányok szőrtelenítenek. Mert nekünk lányoknak a szőrtelen kényelmesebb, esztétikusabb, higiénikusabb és jobb érzés úgy a szex.

És ahogy mások is mondták: ez elsősorban egyébi ízlés kérdése.

2022. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
43%

"#17: nem, ez gusztustalan és igénytelen."


Hát ha ez gusztustalan és igénytelen, akkor vagy velem van valami hatalmas nagy baj, vagy veled, nem tudom. De ilyen szép és fiatal természetes nőkre azt mondani, hogy gusztustalan, akkor ott valami nem oké.

"a szőrös punci imádók igen túlnyom többsége azok közül kerül ki, akik nem jutnak hozzá semmilyenhez."

Na hát nem tudom te mit tapasztalsz. De én meg se tudom már számolni, mennyi csupasz puncit dugtam már. A szőrös sajnos nagyon ritka.

2022. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
74%

"Na hát nem tudom te mit tapasztalsz. De én meg se tudom már számolni, mennyi csupasz puncit dugtam már. A szőrös sajnos nagyon ritka."

de te is mindjárt megkapod, hogy a szőrösre csak azok buknak, akik csak álmukban jutnak puncihoz

2022. ápr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
16%

#23: köszi hogy elismerted végre hogy veled van a baj.

Hiszen te magad is azt írtad (vagy igaz vagy nem) hogy meg se tudod számolni mennyi csupasz puncit dugtál. És hogy a szőrös nagyon ritka. Ugye érted? Azért, mert a legtöbb nő nem tartja a szőrt se esztétikusnak, se kellemesnek, se kényelmesnek, se higiénikusnak, egyszerűen jobban érzik magukat csupaszon.

2022. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
56%

"És hogy a szőrös nagyon ritka. Ugye érted? Azért, mert a legtöbb nő nem tartja a szőrt se esztétikusnak, se kellemesnek, se kényelmesnek, se higiénikusnak, egyszerűen jobban érzik magukat csupaszon."

Nem. A divat miatt van, és fél mindenki, hogy mit mond a másik az öltözőben, vagy a pasi az ágyban. Én is borotváltam a farkam körül egy ideig a társadalmi elvárások miatt. Kizárólag emiatt.

2022. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
51%
26 a kettő közt van az igazság, valaki tényleg csak mások véleménye miatt csinálja, valakinél pedig belső meggyőződés lett és lakatlan szigeten is leszedné
2022. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
57%
#26: te. De az nem jelenti azt, hogy mások is ilyenek. Az emberek túlnyomó többsége (férfiak és nők egyaránt) elsősorban maguk miatt csinálják.
2022. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
72%

"Az emberek túlnyomó többsége (férfiak és nők egyaránt) elsősorban maguk miatt csinálják."

a "maradj otthon" lezárások tapasztalai alapján én nem merném ezt kijelenteni. emberek tömegei lettek a korábbihoz képest sokkal slamposabb külsejűek. ennyit arról, hogy mit csinálnak maguk miatt.

2022. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
73%
Olyan legyen, mint a kitaposott kozákkucsma minimum!
2022. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!