Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal srác vagyok 26 és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srác vagyok 26 és kipróbálnám kicsit idősebb 34-46 év körüli nőkkel is a szexet, ez mennyire jellemző a mai fiatal srácoknál? Engem ez nagyon izgat

Figyelt kérdés
NAGYOB 20/6 kukim van :)
2021. dec. 23. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne a fiatal srácoknál érdeklődj !!!
2021. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok van ilyen.
2021. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel akarod reklámozni magad, hogy nagy van neked? Elárulom, hogy ennyi nálam se elég pedig jóval fiatalabb vagyok nálad, idősebbeknél szerintem még úgyse. Ha kalandot keresel ahhoz olyan kisugárzás kell, nem benyögni, hogy nagy.
2021. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok. 27 évesen megőrülök a kérdésben kiírt korosztályhoz tartozó nőkért. De ez szerintem anyakomplexus ami feltételezem, hogy nem annyira pozitív tulajdonság. Nem tudom, hogy jó-e ezt kiélni, vagy inkább dolgozni kéne a problémán.
2021. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes

20-as éveim elején én csak a 30-as vagy 40 közepi nőkre gerjedtem csak hanem 50-esre is.

Prostikhoz jártam így éltem ki magam nekem bejött az a korszak

2021. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülönk hogy nagy a farkad és izgat. Miben tudunk segíteni?
2021. dec. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!