Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyalkalmas lefekvés előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyalkalmas lefekvés előtt miért beszélget a pasi többet a nővel? Miért nem fekszik csak le vele?

Figyelt kérdés
Bocsi kicsit tudatlan vagyok e téren, de kíváncsi vagyok hogy egy pasi miért áldoz erre időt, ha előtte nem érdekeltem.
2022. ápr. 6. 23:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Miért lenne baj?

Megkérdeztem hogy miért viselkedik így, mert nem számítottam rá.

2022. ápr. 7. 08:31
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
10. vagyok: nem írtam, hogy baj. Sőt, megkönnyítené a dolgom. Én szeretném ezt a megoldást.
2022. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12 Bocs de kihagynám.

Nem vagyok k.rva, ez az első ilyen élményem.

2022. ápr. 7. 09:24
 14/16 anonim ***** válasza:
10. vagyok: Félreértettél. Nem tettem ajánlatot, hanem azt írtam ha én lennék ilyen helyzetben hogy a csajjal nem kell körülragozni a dolgot hanem mehet az élvezet, azt szeretném. Azt se tudom te milyen csaj vagy, biztos nagyon vonzó, de hat sor írásból ezt nehéz eldönteni. ;)
2022. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#2 Erre amúgy elég egyszerű a válasz. Ha nem akarsz valakitől semmit, akkor nem kommunikálsz vele.

Közölted vele, hogy alá feküdnél, ezzel felkeltetted az érdeklődését.

2022. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg meg akar ismerni és szexet is akar, vagy eljátssza hogy érdekled, miközben csak meg akar dönteni. Ha egy pasi akar tőled valamit, ez a kettő mindenképpen szerepet fog játszani. Csak azt nehéz kiszűrni, hogy ki vesz komolyan és ki játszik veled. A kihasználó fél ott fog hagyni, ha valamiért nem jó a szex. A megbízható fél maradni fog, bármi történjék is.
2022. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!