Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy lefekvésben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lefekvésben ettől függetlenül benne lenne?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel 2 éve majdnem összejöttem, de végül nem lett belőle kapcsolat.

Egyik nap ráírtam hogy mizu, szűkszavúan válaszolt, nem kérdezett vissza.

Majd amikor megkérdeztem hogy kedvel-e mint barát nem válaszolt rá, csak megírta hogy nem ér rá ilyenekre és elköszönt.

Nem akarok tőle többet, csak egy menetet, de nem tudom hogy érdemes-e erről beszélnem vele így, viszont lehet azt hiszi én többet akarnék tőle azért kerestem meg.


2022. ápr. 5. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Írd meg neki hogy szeretnél egy szexet vele és semmi többet
2022. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Belenéztem az üveggömbömbe, de nem adott ki találatot, pedig állítólag jó vagyok jóslásban :D

Értsd.: lövésünk sincs! Írj rá, "szia hogy vagy, rég beszéltünk", mit veszíthetsz? Felesleges előre matekozni, kezdeményezz kommunikációt és kiderül. Ha nem válaszol az is válasz. Ha válaszol és beszéltek akkor feldobod neki lenne-e kedve találkozni ennyi.

2022. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így van, megéri egyenesnek lenni olykor. Veszteni valód nincs, ha meg nem kérdezed meg, sosem derül ki. Ha meg megkérdezed, van rá esély hogy igent mond. Legyél flexibilis és alkalmazkodó, ajánld fel neki, hogy nem kell rögtön válaszolnia esetleg.
2022. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért sokmindent függ attól ki/mi miatt nem lett kapcsolat 2 éve. De ha érdekelne, sztem nem így válaszolna.
2022. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát távolság miatt nem lett több, illetve már nagyon rámenős voltam.
2022. ápr. 5. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:
hát írd le neki vagy utalj akár egy képpel
2022. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pasinak lenyelnéd a végén aki így lepattint? Akkor hajrá. Mégha szex miatt is jártok össze, szerintem ettől kicsit nagyobb vágynak kellene lenni mind a két oldalról. De ha neked az ok, hogy szétrakod a lábad és dugjon....
2022. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát látod 7-es hogy van aki ennyire tartja magát csak, 1 ürítésre jók az ilyen csajok többre nem
2022. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7. vagyok: Erre jók igen, de a "legszebb" a egészben, hogy ők azok akik leginkább ennyire tartják magukat. Nem kell, hogy a szex valami mitíkus ajándék legyen, mert nem az. De gyakorlatilag az ilyen hozzáállás az ami miatt majd két év múlva pityereg otthon és nem érti, hogy őt miért csak megdugják és nem akarnak tőle többet, hogy nem nézik hogy ő milyen értékes nő stb.. stb.. stb..
2022. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműen lerázott, de égesd csak magad még tovább, ha neked ez jó.
2022. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!