Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet hogy egy nálam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egy nálam sokkal jobb külsejű lánynak bejövök?

Figyelt kérdés

Én nem tartom magam jóképűnek, izmos sem vagyok. Ez a lány nagyon szép, bármelyik fiút megkaphatná.

Ő szerintem 10/9-10, én 10/5-6. Hogy lehet hogy egy maga alatti szintű fiút választ?


2022. ápr. 3. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy túlgondold, mert ezzel a parával fogod elrontani az egészet! Örülj, hogy tetszel neki és élvezd az életet!
2022. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tartottam relevánsnak, ki hogyan skálázza a másikat. Minek ilyen kategóriákra osztani az embereket?
2022. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztosan jól nyalsz neki! :)
2022. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet az egyik ember imádja a csípőset, más meg utálja? Az egyik ember rajong a pálpusztai sajtért más meg hányingert kap ha megcsapja az illata? Ízlésnek hívják a dolgot haver. Mindenesetre, ha bejössz a csajnak (s nem csak túlgondolod...) akkor ne töketlenkedj, üsd a vasat amíg meleg. Gatya felköt, tök helyreráz és hajrá!
2022. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Hiba a Mátrixban
2022. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elő az önbizalmat és élj a lehetőséggel.

Én se mondom magam közepesnél jobbnak. Nincs megnyerő szöveg, se luxus, se izomtest. Mégis olyan csajok kötöttek ki nálam, hogy gondolni se mertem rá elötte. Töketlen voltam (18), nem éltem minden lehetőséggel sajnos. Te ne hibázd el!

2022. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A nők ízlése nagyjából 90%-ban megegyezik. Valamint a legtöbb ember magához viszonyítva keres párt. Persze vannak ellenpéldak, de ebbe most ne menjünk bele. Ez most azért rossz mert akarva akaratlanul is de azt érezheted mellette hogy kevés vagy ha együtt vagy egy ilyen lánnyal. Tapasztalat.
2022. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#2:


Ez egy 10/7-es komment.😅

2022. ápr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8# Egy 10/5-ös kérdés alatt... :D most érted, nehogy már lehozzam itt a csillagokat :DDD
2022. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9:


xDDD


Tőlem megkapod az “igent”, ez egy 25%-os győzelem már. Csak a többi 75 kell, hogy mehess élőadásba. :D

2022. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!