Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálam jobb külsejű lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam jobb külsejű lánnyal jövök össze akkor nagyobb az esélye hogy megcsaljon?

Figyelt kérdés
Szerintem megszerettük egymást viszont ő kb minden fiút megkaphatna.
2021. jún. 13. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
nagyobb.
2021. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ne legyél már ennyire bizonytalan magadban. Egy ffi vonzereje amúgy sem a külsejéből áll, stílus, kisugárzás, személyiség - domboríts ezekben, nyűgözd le, hordozd a tenyereden, érd el hogy szerelmes legyen akkor nem fog félrelépni.
2021. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom miért kell tagadni az egyértelmű dolgokat. Csinos lánynak többen udvarolnak, többen megkörnyékezik, nagyobb eséllyel lobban fel a szikra benne is más iránt, ha minimálisan is enged ezeknek az udvarlásoknak. Ha nagyon nagyon csinos, tényleg egy 9-10-es akkor viszont más a helyzet, mert senki nem meri megszólítani, meg egyébként is, ha külsőleg nagy a különbség, és nem vagy gazdag nagyon, akkor fixen valami baromira megfogta benned és azt nem dobja el random faszikért.
2021. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd fordítva a dolgot!:)

Lehet, hogy bármelyik fiút megkaphatná,de még is téged választott. Biztosan nem a semmiért.

2021. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2 jól leírta

Nincs is semmiféle összefüggés a küldő és a megcsalás közt:D egy szép nő is lehet gerinctelen, de lehet erkölcsös is.

Én pl elég csinos nő vagyok, sokan szeretnének velem szexelni, de nem csalok meg senkit. Ha van valakim, kb észre se veszek másokat:D

Viszont ez az önbizalomhiány, bizonytalanság nem valami vonzó tulajdonság, főleg egy férfinél

2021. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!