Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők, akik csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik csak szexet akarnak? Alkalmi ismeretségben vagy az ismerkedési fázist teljesen kihagyva?

Figyelt kérdés

Ők kielégülnek hüvelyileg könnyen?

Vagy nem igénylik az orgazmust?

Vagy nincsenek ilyen nők?

Legszívesebben nők válaszait olvasnám, nem pedig férfiakét, akik azt hiszik, hogy tudják a választ erre a kérdésre.



2022. ápr. 3. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Vannak nők, akik csak szexet keresnek, pl én is egy jó ideje (nem kérek privit, van kivel megoldani, aki ír, azt tiltom). Hüvelyi olyan 50-50% hogy van, csiklói ha jó a szex biztos, hogy van, igen, igénylem is. Nekem ezek szerint szerencsém volt, a legtöbb pasi, akivel alkalmira/laza szexkapcsolatra jöttem össze normális volt az ágyban, “odatette” magát.
2022. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
#11 Tök jó , hogy leírtad nem kérsz privit. :) Mennyire szánalmasak a pasik ,hogy látnak egy beírást. leveszik, hogy ez a nő szeret szexelni és már repülnek is rá. Gondolom mennek a pöcsfotók is.Lássa a hölgy , hogy mivel lesz dolga.:)))) Rögtön érkeznek a felajánlások. Férfiként írom, hogy az szánalmas és nevetséges. De hát ennyire vagyunk otthon "elkényeztetve".
2022. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem írhat olyan nő aki alkalmit keres.
2022. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem is írhatnak nők, akik alkalmit keresnek!
2022. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem is , nekem is írhatnak. :))))))))))))))
2023. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!