Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik itt keresnek virtuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt keresnek virtuális vagy valós szexre partnert! Ezekből tartósabb ismeretség, netán barátság is ki szokott alakulni, vagy attól elzárkóztok? És csak addig tart a kapcsolat köztetek amíg a ilyen vagy olyan szexuális kapcsolat tart?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem keresek egyikre sem partnert. Csak érdekel hogy mennek itt a dolgok.

2021. szept. 22. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évvel ezelőtt itt ismertem meg egy lányt és azóta is párkapcsolatban vagyunk.
2021. szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tökre attól függ, hogy milyen a kapcsolat dinamikája. Alapvetően nem is úgy kezdem, hogy na most hú, aztán mindenáron becsajozok. Hanem csak beszélgetünk, és ha minden stimmel, akkor lesz/lehet belőle bármi, de pl. szexchat nem, az nekem uncsi. :D
2021. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

változó

van olyan lány akivel szoktam néha beszélgetni innen, de a legtöbbjük már nem szeretne beszélgetni sem kapcsolat, sem összejárás, virtuális dolgok után

megértem, nem is erőszakoskodom, kiélvezzük amíg lehet és le lehet zárni rendesen (bár vannak akik csak úgy eltűnnek)


van akikkel erotikus beszélgetésnek indult, volt több téma is végül és évekig leveleztünk, van akivel már más platformon is beszélgetek

2021. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokig leveleztem innen egy férfival. Egy évig voltunl szeretők. Ennek már 5 éve és még mindig beszélünk, barátok vagyunk.


Más pasikkal is szoktam innen beszélgetni.

Kettővel más platformon. Jó nlha hasonló gondolkodású emberekkel csevegni. A környeretem prűd és jobb is ha nem tudnak róla.

2021. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2006 óta társkeresőzök, és beszélgetek itt csajokkal, de még egy normális nem volt, aki komolyan is gondolta volna az ismerkedést, és össze jött volna valami is!
2021. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam semmi nem szokott lenni. (F)
2021. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!