Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldot kedvelő férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldot kedvelő férfiak, párok! Nektek fontos a beszálló férfinek a mérete?

Figyelt kérdés
Konkrétan 19 cm-rő van szó, magasság 180cm.

2022. ápr. 2. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Én szoktam a beszálló lenni.
2022. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted neked szólt a kérdés?
2022. ápr. 2. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a ffi ès zavar a beszálló fèl 19cm-e?


Sztem akkor ezt a dolgot már itt el kéne vágni, mert kèsőbb csak nagyobb gond lesz belőle


Ja ès én nem tudtam előre, hogy hány cm-es a farka a pasinak aki beszáll hozzánk. Lehet, hogy mi nem készültünk annyira rá mint ti. Nem tudom, nem ez volt a lényeg

2022. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret a lényeges.
2022. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én csak egy random kan vagyok gec.
2022. ápr. 3. 07:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen eléggé. A látvány miatt az én részemről, barátnőm részéről pedig az érzet miatt.
2022. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy mekkora,az a lényeg,hogy a feleségem élvezze. Volt már olyan kicsi benne, amit nemhogy nem élvezett, de nem is érzett. Olyan nagy meg még nem volt, ami be ne ment volna be neki tövig.

Nem is a méret látványa az érdekes számomra, hanem az a gerjedelem, amit én is éreztem az első időkben, de az évek alatt tompult. Ez látszik a pénisz feszülésén,keménységén és a "bull" tekintetében (a türelmetlen vágy). Az ő szempontjukból megértem, főleg, hogy előtte jó részük hetek, hónapok, volt aki évek óta nem volt nővel.

2022. ápr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalom volt.De nem volt kikötés.Persze egyikünk se bánta volna ha nagyobb mérete van😁
2022. ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!