Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma egyetlen nő sem köszöntött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egyetlen nő sem köszöntött fel névnapom alkalmából! Ezek szerint nem igazán vagyok fontos egy nőnek sem. Találhatok még barátnőt?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél fontos egy nőnek? Ha nem teszel semmit azért hogy jó kapcsolatod legyen egy nővel akkor mit számítanál eg, idegennek? Nekem se számít minden Józsi meg Pisti. Kit érdekelnek hogy mikor kiknek van születésnapja, névnapja, halála napja? Az számít akit ismersz és kedveled.
2022. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én kedves vagyok a nőkkel pedig.
2022. márc. 24. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt fogja felköszönteni akit ismer, szeret és fontos neki, nem idegeneket.
2022. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges kedvesnek lenned kérdező. Ez maximum aszexualis érzéseket hoznak ki a nőkből, legyél durva, vad, flegma, minél jobban alazol egy nőt, annál jobban fogod felkelteni az erdeklodeset. Próbáld ki, veszteni nem vesztesz semmit ahogy látom.
2022. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a névnapot kevesen tartják fontosnak, másrészt nem mindenki lesi a naptárat, hogy tudja minden nap kinek van a neve napja. Harmadrészt miért kellene minden Xy nevű ismerőst felkoszonteni akihez soha nem volt közöm? Én spec névnapom csak a közeli csaladtagjaimat köszöntöm, meg kb két-harom barátom.
2022. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én felköszöntelek.

Nagyon sok boldog névnapot kívánok neked! 🙂

2022. márc. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. márc. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!