Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezett el barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezett el barátom csak a csókolózástól?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta vagyunk együtt, neki még nem volt barátnője, most voltam először náluk, semmi extra nem történt, csak felmentünk a szobájába, aztán lefeküdtünk az ágyra és elkezdtünk csókolózni, éreztem, hogy áll a pénisze, úgy voltam vele, hogy ez természetes. Aztán egyszer csak zavartan kezdett viselkedni, mondta, hogy ki kell mennie a mosdóba, aztán próbálta takarni a kezével, de láttam, hogy átütött a nadrágján, plusz azt nem vette észre, hogy az én nadrágom is olyan lett kicsit, de úgy tettem mint ha nem láttam volna. Viszont nem értem, miért volt ez, hogy ennyitől elment?
2022. ápr. 1. 00:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
5: Azt irtad, hogy érezted hogy áll a pénisze. Tehát hozzányomtad a tested a péniszéhez. Csokolozás közben ez bőven elég egy orgazmushoz. Abba gondolj bele, hogy a férfiak, mozdulatlanul, alvás közben, egy 1 perces álomtól is eltudnak élvezni. A férfiaknál az erekció, elélvezés olyan automatikus, mint a légzés, szivdobbanás, vagy a pislogás, szinte szabályozhatatlan megfelelő inger esetén.
2022. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy elélvezett a barátod, valószínűbb, hogy előváladék volt. Teljesen egyéni, hogy kinek mennyi termelődik, így előfordulhat, hogy átüt a nadrágon.
2022. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!