Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezett el barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezett el barátom csak a csókolózástól?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta vagyunk együtt, neki még nem volt barátnője, most voltam először náluk, semmi extra nem történt, csak felmentünk a szobájába, aztán lefeküdtünk az ágyra és elkezdtünk csókolózni, éreztem, hogy áll a pénisze, úgy voltam vele, hogy ez természetes. Aztán egyszer csak zavartan kezdett viselkedni, mondta, hogy ki kell mennie a mosdóba, aztán próbálta takarni a kezével, de láttam, hogy átütött a nadrágján, plusz azt nem vette észre, hogy az én nadrágom is olyan lett kicsit, de úgy tettem mint ha nem láttam volna. Viszont nem értem, miért volt ez, hogy ennyitől elment?
2022. ápr. 1. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Vannak pasik akik ennyitől is el tudnak menni. Extrán gyorstüzelő. Nem biztos, hogy így szexelni tudtok majd... Reménykedj. Ha nem jön össze max partnert váltasz. Nekem volt egyszer ilyen fiúm még fiatalkoromban. Őszintén, 3 hónap után meguntam a dolgot és szakítottam. Gyakorlatilag egyszer sem szexeltünk mert nem jutottunk el odáig. Pár perc csókolózástól/ simogatástól elélvezett, aztán fel se állt neki kb 2 órát. Amikor újra akcióra kész volt, megint ugyanaz történt. Tudom, hogy nem tehetett róla de attól még számomra ez így nem volt igazi kapcsolat, így léptem.
2022. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Gyorstüzelő, talán biszexuális, és egy férfi tudna bánni vele igazán az ágyban.
2022. ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom mert ugyanúgy tini mint te amikor az embernek a fülén jönnek ki a hormonjai. Izgatta a szitu, bedurrant a gatyába, na és. Dugáskor ne lőjje el ilyen hamar a patront - vagy legalábbis a második menet már tovább tartson amíg te is elmész 😂
2022. ápr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Izgalom, felizgulás hatására elélvezett. A szex is ezt hivatott elérni a termékenyítéshez... Most ez szex nélkül is megtörtént. Mármint a felizgulás és az elélvezés. De a megtermékenyítés nem. Pont ez a probléma a gyorstüzelőkkel. Nem akkor sülnek el amikor “kellene”... Ez az evolúciós hátrány. Persze ezt most nem kell ennyire véresen komolynak venned, mint ahogy én leírtam. Talán csak tényleg ennyire örült neked. :) Valószínűleg lesz ez még jobb is. :)


29/F

2022. ápr. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Természetes normális dolog. Percek óta izgattad a péniszét, persze hogy elélvezett. Egy átlag férfi kb 2 perc alatt elélvez az izgatástól.
2022. ápr. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha régen csináltuk nekem is volt ilyen, még most is szokott lenni. Ha szereted megérted és kitaláljátok hogy élvezze el lassabban. Nagyon kíván téged ezért volt. Egy 40 pasi véleménye.
2022. ápr. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Hello emberek! A kérdés kitaláció, max álmodott erről a férfi kérdezőnk.

Gondolkozzatok már, szerintetek milyen vékony nadrágba lehetett a srác, hogy átütött neki a nadrágon a sperma, ráadásul oly annyira átszivárgott, hogy a kitalált hölgy nadrágját is összekente..🙄

A kitalált férfi karakter max farmerban vagy melegítő naciban lehetett, nem hiszem, hogy egy vékony leggings volt rajta és átütött a boxer anyagán is meg a leggingsen is.. 🤣

2022. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5 nem izgattam egyaltalán, hozzá sem értem, csak átöleltem

7 szürke melegítőben volt, szóval eléggé meglátszódott a sötét folt

De amúgy sajnálom, ha neked csak annyi jön, hogy még a nadrágod sem áztatja át;) az én nadrágomon is volt egy kis folt, semmi több

2022. ápr. 1. 08:12
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy ne szamits semmire szexben, mert olyan nem igazan lesz.
2022. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: mindenkinek más az ingerküszöbe, másra indul be, nem vagyunk egyformák. és mindenkinek van "kedvence", amitől egy perc és megvan, más meg még csak nem is izgatja. a fentieknek nincs köze ahhoz, hogy egy fullos szex meddig fog tartani nálatok.
2022. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!