Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mennyire van igénye a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire van igénye a csókolózásra szex közben?

Figyelt kérdés

Fiúknak és lányoknak is szól a kérdés. Ki számára mit jelent? Valakinek így érzelmesebb, és sokkal jobb a szex, vagy túl sok ne legyen, csak az aktusra koncentráljon a másik? ->


Például misszionárius pózban ha végig csókol titeket a párotok (a szexben pár) az a jó, vagy az ha nem- Például csak az előjátékban meg a kis utójátékban?


Illetve ha a testeteket csókolgatja valaki, azt mennyire szeretitek? És hogyan igénylitek, nyállal vagy csak úgy "plátóin"?



2018. júl. 26. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte elvárom...

Imádom ha csókolgatnak

2018. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nemet és életkort is pls, illetve hogy kapcsolatban van e vagy sem.
2018. júl. 26. 23:05
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Számomra mindegy, hogy kapcsolatról, vagy "csak szex"-ről beszélünk, a csók alap dolog. Felizgat, jó érzés, élvezem.


22/L

2018. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Alapvető szükséglet.

20/N, jelenleg nem élek párkapcsolatban. (Ez miért is fontos?)

2018. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szex közben nem jó végig csókolózni.

Megvan a csók ideje, és megvan a szex ideje.

A csók jó előjáték közben, de ha megy a menet, akkor nekem nincs rá igényem.

35n

2018. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos. Beindít és intimebbé is teszi az együttlétet.

22l kapcsolatban

2018. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Előjáték közben igénylem, aktus közben csak időnként.
2018. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én előtte is igénylem, néha közben is, már ha az illetőt szeretem, mert (most nem leszek álszent) szexeltem már pasival, akivel nem volt köztünk semmi, és vele úgy voltam, hogy inkább ne csókolgasson, mert koncentráltam, hogy el tudjak menni.

Azt viszont nem szeretem, ha a testemet csókolgatják, engem az nem izgat fel. Csak a simogatás.

31/L

2018. júl. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Szey közben nem fontos

De előjátéknál el engedhetetlen

24N

2018. júl. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem "végig csókolózni" az egész aktust, vannak időszakok amikor a csókra kell koncentrálni, valamikor meg inkább másra. A finom, nem nyálas, végig puszilgatás- csókolgatás az oda-vissza működik. Párkapcsolatban élek 45/f.
2018. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!