Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mennyire van igénye a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire van igénye a csókolózásra szex közben?

Figyelt kérdés

Fiúknak és lányoknak is szól a kérdés. Ki számára mit jelent? Valakinek így érzelmesebb, és sokkal jobb a szex, vagy túl sok ne legyen, csak az aktusra koncentráljon a másik? ->


Például misszionárius pózban ha végig csókol titeket a párotok (a szexben pár) az a jó, vagy az ha nem- Például csak az előjátékban meg a kis utójátékban?


Illetve ha a testeteket csókolgatja valaki, azt mennyire szeretitek? És hogyan igénylitek, nyállal vagy csak úgy "plátóin"?



2018. júl. 26. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi végig csókolózunk és így a jó és izgató, el is várom tőle.

21N

2018. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elképzelhetetlen csókolózás nélkül. Azt, hogy mennyit nem tudnám megmondani, azt a póz meg az adott szituáció mondja meg.

A másik testét is imádom csókolni, lényegében mindenhol. Alapvetően egy idő után már rendesen nyál bevonásával tenném ezt:D, de tudom, hogy sok lány azt már nem szereti. Legalábbis sok helyen nem.

Igazából én annyira nem éltem még át, hogy az én testemet rendesen csókolták volna és nem csak puszilták volna. Szóval nem így nem tudom, hogy azzal hogy viszonyulok. Meg mivel izmos vagyok, nekem inkább markolják a testem, bár őszintén szólva én kicsit többet vártam volna el mint amit eddig tapasztaltam. Úgy értem, hogy igazából mindegy hogy mit csinál, de valahogy érezzem azt, hogy ugyan úgy meg van őrülve minden porcikámért mint fordítva.

Nem értem miért fontos, hogy kapcsolatban van e az ember ilyen kérdésnél. Amúgy nem.

31F

2018. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, nem csak szex előtt, hanem napközben is ha együtt vagyunk, bármikor. Aktus közben, ha misszionáriusban csináljuk, akkor szeretem.

A test puszilgatása izgalmas, szeretem de nem nyálasan. Én is szoktam a páromat puszilgatni, és imádom a jó kemény, izmos hasát meg a köldökét nyalni a nyelvemmel, kicsit beledugni a nyelvem a köldökébe, szereti nagyon.

Máskor ha gyors szex van, akkor nincs csókolózás közben, az meg úgy jó nekünk. 35/N párkapcsolatban

2018. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szép dolog a szerelem.
2021. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!