Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves férfiként jött már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiként jött már össze szex, 50 körüli nővel?

Figyelt kérdés
Nekem van egy kiszemelt. Szingli vagy 6-7 éve. Szerintem szexuális életet sem él senkivel, tuti hogy ki van éhezve. De nem tudom hogyan lehet egy ilyen szitut összehozni megvalósítani, mégis csak dupla idős nő...
2022. márc. 31. 05:45
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
#49 Igen, ez nagyon érdekes és nem elítélendő részemről és némi magyarázat is.
2022. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

#48

Nagyon leegyszerűsíted a kérdést,és egyoldalúan látod.

Nem vagyok párterapeuta,de ezekkel a nőkkel én rengeteget beszélgettem.Sőt más nőkkel is,akikkel nem lett végül szex.Tudod,általában így indul a szexpartnerség,hogy beszélgetünk.

Mindegyik elmesélte,hogy miért nem otthon szexel.Az egyiknek kevés,a másik másra vágyik,mint amit otthon kap,a harmadik éppen vált,és kellett neki a szex, a negyediket egyáltalán nem dugta meg a párja már jó ideje,és volt egy egyedülálló,aki meg nem akart párkapcsolatot,csak szexet.És igen,ezek mind végződhetnének válással is,de különböző okok miatt nem akarnak válni.Szóval egyértrlműen igaz,hogy ebben a korban a férfi akarja,a nő meg nem.Lehet csak egymással nem akarják.


"A szexet a nők igen csekély része élvezi, és szereti"

Ezt nem gondolod komolyan...

2022. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

52

"Szóval egyértrlműen igaz,hogy ebben a korban a férfi akarja,a nő meg nem."


Akarod mondani "Szóval egyértrlműen NEM igaz,hogy ebben a korban a férfi akarja,a nő meg nem."

2022. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
#53 Igen,ezt akartam írni csak telóról írok,elírtam.köszönöm!
2022. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem igaz. 52 éves barátnőm most jött össze egy 10 évvel fiatalabb pasival és éjjel-nappal csinálják.


50 körüli barátnőm tegnap volt együtt egy vele egyidős férfivel és bár ismerik egymást sok éve, most először volt köztük bármi intim. A barátnőm alig várta, hogy legyen végre valami. Ő már két és fél éve nem szexelt, a pasi meg két éve (a pasinak van felesége).


A házasságokban rengeteg konfliktus van és a nők NEM tudnak elvonatkoztatni ezektől. Nem fognak tudni lefeküdni a férjükkel, ha napi szinten veszekedések vannak vagy szőnyeg alá söpört problémák.

2022. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

#52 "Tudod,általában így indul a szexpartnerség,hogy beszélgetünk." Nem mondod. :)))

Párom barátnője. Imádja a párját. A csaj azt mondta örül ,hogy náthás lett mert legalább nem kell végre szexelnie az "imádott" párjával. (48 éves nő)

Az én barátnőm meg inkább menne az ukrán frontra harcolni mint szexelni (nem csak velem). Sohasem veszekszünk. Egyszerűen a párom elmondta ,hogy ő 45 évesen öregnek érzi magát a szexhez. Testileg meg van elégedve magával huszonévesek megirigyelnék de már lélekben öreg ehhez, hagyják békén. Sosem veszekszünk, tökéletes harmóniában élünk kivéve szex. Mielőtt valaki beszólna. Nem vagyok impotens, sőt. Bár az lennék.:(

2022. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

56

Pedig ott valami baj lehet, hogy ha ő a jó külseje dacára lélekben öregnek érzi magát a szexhez...


Mindegy, te ezt tapasztalod, én meg mást. Én 50 körüli nő vagyok, a barátnőim is 50 körüli nők.


Nyilván egyikünknek sincs igaza, egyszerűen más szeletét látjuk a világnak.

2022. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
#57 Ez bizony igaz. Ez a kevésbé vidám szelete a világnak. Igen testileg 30 lélekben 80. :(
2022. máj. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
#55 Nálunk semmiféle konfliktus nincs, harmonikus kapcsolatban élünk a párommal. Anyagi gondjaink nincsenek, gyerek nincs, két saját lakásunk is van. Háztartási munkát alig kell végeznie a páromnak. Állítólag nagyon szeret és mással nem tudna élni. Mégis szó szerint lakótársi viszonyban külön szobában élünk. Elég gyakran hallom, hogy milyen szánalmas hülyék a férfiak mert szexelni akarnak.
2022. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

#56

Ott valami nem oké.

Szerintem van pasija.

Tartsd nyitva a szemed kicsit.

A nők nagy színészek is tudnak lenni.Sajnos van tapasztalatom ebben.

2022. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!