Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves férfiként jött már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiként jött már össze szex, 50 körüli nővel?

Figyelt kérdés
Nekem van egy kiszemelt. Szingli vagy 6-7 éve. Szerintem szexuális életet sem él senkivel, tuti hogy ki van éhezve. De nem tudom hogyan lehet egy ilyen szitut összehozni megvalósítani, mégis csak dupla idős nő...
2022. márc. 31. 05:45
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
#40 van ellenpélda is.A kedvedért összeszámoltam, az utóbbi kb.2évben 5 olyan nővel volt szexkapcsolatom, aki 40-50 között volt.Egytől egyig mind rettentően kívánta a szexet,hiszen azért jöttünk össze.És jók is voltak benne.Közülük egy volt aki még menstruált.
2022. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
50 körül még szoktak menstruálni a nők ill. ilyenkortájt múlik el. Én is vérzek még.
2022. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 Dzsoki ***** válasza:
Mindenre van példa. Olyan is van,hogy még 60 évesen is szexel,meg olyan is,hogy 50 alatt sem. Egyébként továbbra sem tudjuk a viszonyt kedves kérdező. Szomszéd,boltban dolgozik ahová jársz vagy te dolgozol boltban,ahová ő jár stb? Általánosságban,keresni kell az alkalmat a kommunikációra! Azután szó szót követ,így lehet valamennyire terelni a történetet. Az is lehet,hogy akar veled szexelni,de az is,hogy nem.
2022. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
#41 Elhiszem, de te szerintem főállásban csajoztál. 2 év alatt 5 nő? Hogyan? Én nem próbáltam még társkeresőt de hihetetlenül hangzik. Hacsak nem te vagy személyesen a George Clooney .
2022. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
Vagy fizetős nénik voltak. :)))))
2022. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 Dzsoki ***** válasza:
44-es! Mi benne a hihetetlen? A két év,az legyen 700 nap. Vagyis,140 nap van a megismerkedésre,használatra és a szakításra. 800 nap esetén,meg 160 nap.
2022. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
#44 nem fizetősek voltak, egyik sem, hanem szexpartner keresőn jöttem össze velük.És nem vagyok George Clooney :)
2022. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%
Tehát 40 - 50 közötti hölgyek akik rettentően kívánták a szexet. Furán hangzik. Akiket én ismerek ilyen korú hölgyeket a szexet még a hátuk közepére sem kívánják. A legtöbb válás is ebben a korban van és pont amiatt,hogy a férj még akarná az ilyen korú feleség meg már nagyon nem. Sajnos az az igazság, hogy magát a szexet a nők csak igen csekély része élvezi és szereti.
2022. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

48

Nőként szólok hozzá. Az egyik barátnőm egy fél éve szeretőt tart. A férjével képtelen lefeküdni (pedig amikor ráveszi magát, akkor van orgazmusa is --- utána meg undorodik magától és fáj a hasa). A szeretőjével istenieket szexelnek. Tudom, hogy nem egy erkölcsös történet, de igaz.

2022. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

A barátnőm a negyvenes évei elején jár, a szeretője 55-60 körül van. Szóval nem igazán vág a kérdés témájába, mert a barátnőm még nincs 50 körül.

49-es voltam

2022. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!