Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves férfiként jött már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiként jött már össze szex, 50 körüli nővel?

Figyelt kérdés
Nekem van egy kiszemelt. Szingli vagy 6-7 éve. Szerintem szexuális életet sem él senkivel, tuti hogy ki van éhezve. De nem tudom hogyan lehet egy ilyen szitut összehozni megvalósítani, mégis csak dupla idős nő...
2022. márc. 31. 05:45
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
50 évesen valószínűleg többet gondol a Barátok köztre, mint a szexre, de hajrá. xD
2022. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 Dzsoki ***** válasza:
Így azért nehéz,ennyi információból! Szomszédasszony,boltban dolgozik,te dolgozol a boltban és vevőként jár oda a nő,közel azonos időben,egyfelé mentek a metrón,buszon stb?
2022. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
51%
Csak azt tudom mondani, hogy esélyed szinte nulla. Ötven évesen már nem sok nő szexel főleg huszonéves pasassal. Ne tévesszen meg ha jól néz ki és jól öltözik!
2022. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
Be kell próbálkozni, ez a ház körüli segítség jó ötlet. Én 20 voltam, láttam hogy szenved a fűnyíróval az utcában egy nő, pontos korát nem tudom de kb 50+, segítettem neki, le is nyírtam a füvet, ő ajánlotta fel hogy egy sört elfogadok-e mert pénzt nem akartam. Aztán segítettem neki még párszor, iszogattunk én meg bepróbálkoztam : D Kinevetett, hogy fiatal vagyok, de végül egy laza petting összejött kicsit egyoldalúan, szex nem sajnos. Azóta is néha segítek neki, ő akkor is megmondta hogy tudja mi a dörgés csak azért csinálta hogy legyen egy plusz tapasztalatom. Korrekt volt.
2022. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
40%
Én kikormónák egyöt!
2022. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
Hát gyakorin nagyon nehéz összeszedni valakit. Igen kitartóan hagyom, hogy próbálkozzanak nálam, de ha nem, hát nem.
2022. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem nehéz összeszedni valakit GYK-n. Fiatalt , vagy idősebbet egyaránt lehet . Csak nem dickpict-el kell kezdeni. Persze nem kell törölni az összes ilyen képet, kicsit később még szükség lehet rá 😁


Ha úgy van, eléggé tudja lelkesíteni a csajokat, hogy találkozattok/ő is küldjön.

2022. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem ezt a "50 felett megszűnik a nőknél a libidó" dolgot.

Bár nem huszonéves vagyok, hanem 42, de volt szexkapcsolatom több 50 körüli hölggyel is az elmúlt években.Pont hogy szexet kerestek, mert nem kapják meg, és igénylik.

2022. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
#28 Akkor nagy szerencséd volt. Kb. az 50 körüli nők minimum nyolcvan százalékának nincs már szexuális vágya. Érdemes elolvasni a menopauzával kapcsolatos szakorvosi cikkeket. Gyakorlatilag akármilyen szomorú ez megszűnik ez a funkció. A természet ezt így alakította. A páromnál 45 éves korában már teljesen megszűnt olyannyira , hogy maximum csak egy baráti puszira van igénye. No ezután beleástam magam a témába és elkeserítő dolgokat olvastam.
2022. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

29

A szexpartner keresőkön elég sok 50-es nő van fent.Én is ott jöttem össze velük.És nagyon is kívánják a szexet.Csak sokan nem otthon.

2022. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!