Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy tűnik a barátom nem bírja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik a barátom nem bírja az óvszert én pedig nem akarok fogamzásgátlót szedni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Olyan problémánk van, hogy amikor a barátommal szeretkezni próbálunk, akkor egy idő után lelankad vagy félkeménnyé válik a nemi szerve. Emiatt általában nem tudjuk folytatni a szeretkezést. Arra gondolunk, hogy talán az óvszer miatt lehet. Emiatt kiírattam fogamzásgátló tablettát, de sok rosszat olvastam róla meg egyébként sem vagyok híve a tablettáknak és hormonokkal sem szeretném tömni magam. A másik dolog, ami problémát okoz, hogy a barátom nehezen élvez el. Kényeztettük már egymást kézzel és szájjal is, de végül magának fejezi be. Az is lehet, hogy nem csinálom olyan jól, de saját bevallása szerint is nehezen megy el.


Szóval az első kérdésem, hogy védekezésnél mit lehet tenni ebben a helyzetben?


A másik, hogy hogyan tudnék segíteni abban, hogy könnyebben elmenjen?


2022. márc. 30. 22:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
30-as ha nem értesz hozzá, legalább ne írj hülyeségeket. A termékenységtudat nem a naptármódszeren alapszik. Pont hogy nem számítanak, hogy hány naposak a ciklusok, nem ezt kell számolni, mert nem biztonságos.
2022. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
33%
31, hagyjad, buta szegény. Én eddig csak 4x írtam le, hogy a módszer független a ciklus hosszától vagy rendszerességétől, lévén, hogy 3 különböző testi reakciót mér, de szerintem vagy el sem olvassa a sajátján kívül a többi választ, vagy ha elolvassa, nem fogja fel.
2022. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
35%
Tudjátok mit gyerekek, kérdezze meg mindenki a nőgyógyászát mit gondol róla. Ez a legegyszerűbb, az orvosnak kell hinni nem a mindenféle propaganda oldalaknak, meg anonim fórumokon beirkált véleményeknek. Ha azt mondja a nőgyógyászuk óóó ez szuper módszer, a legbiztonságosabb akkor csinálja és nem volt igazam.
2022. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
66%
Pont ezért nem értesz hozzá. Ha nő vagy, tudnod kell, hogy sok nőgyógyász főleg államiban nem ad olyan szemléletet, amivel szívesen azonosulsz, nem alapos, nem méri fel rendesen az egészségügyi állapotot stb. (Pl: a nyavalyás kombinált fog. Gátlótól kaphatsz egy jó kis trombózist, mert erre nem szoktak szűrni ) Tisztelet a kivetelnek. Szűz lányként 2x kellett elmennem nőgyógyászhoz. Mind a 2 alkalommal kinevettek hogy kb. Minek mentem, adtak néhány semmitmondó tanácsot a végén. Az elején meg, hogy mondjam el mi a panaszom (nem olyan egyszerű ha izgulsz). Elmentem első alkalommal magánba, ott kifaggattak mindenről, nem nekem kellett kitalálni, hogy mégis mit kéne mondani ami elégséges egy diagnózishoz. Gondolkodás nélkül UH-t is csináltak nekem, igaz pénzber került az is, de nagyon megnyugtatott. Államiban 2x voltam UH-n más miatt (de ahhoz komoly indok kellett), ott is nagyon lekezelőek voltak velem. Fiatal nőknek is lehetnek gondjaik, de ha MI nem vesszük komolyan akkor az orvosok nem fogják. És nem kell csodálkozni, ha emiatt nem akarnak dokihoz menni. Az pedig nem normalis, hogy 15-16 eves cikluszavaros lányoknak egyből fog. Gátlót írnak fel. Kellene egy részletes nagylabor, minimum egy UH és ha minden más anatómiai, hormonális ok kizárva, akkor lehet hogy tényleg nem marad más megoldás. Inzulinrezisztencia, pajzsmirigybetegség is okozhat komoly nőgyógyászati tüneteket. De ezekre nem a fog. Gátló az első megoldás.
2022. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
68%
#34 tény hogy sok a nem lelkiismeretes orvos (főleg államiban), ettől asszem' a fogamzásgátlási módozatokról, azok megbízhatóságáról még mindig az orvosok tudnak többet. Döntse el majd ki-ki maga hogy minek hisz, de amikor ott ülsz majd a rendelőben riad szemekkel hogy "baj van" már meg sem kell szólalnod, látni rajtad azonnal miért jöttél.
2022. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
Minden módszer megbízhatatlan ha sz*rul van alkalmazva, már elnézést. Fog. Gatló sem 100%-ban véd. Véletlen kimarad 1 szem, már baj van. Úgyhogy sajnos bármit alkalmazunk, nagyon oda kell figyelni, mert riadt szemek lesznek belöle. Amúgy nemi betegségektől is csak az óvszer véd. A fog. Gátló a rák kialakulásának esélyét is növeli, ami gumi híján amúgy is nagyobb.
2022. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Bírná ő, csak könnyebb hisztizni és tőled elvárni, hogy mérgezd magad. ;)
2022. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
Van már kisfiú/kislány név a kalapban?
2022. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben azt kell csinàlni, hogy csak pettingelni szabad egy darabig, hogy ne legyen megfelelési kênyszer. Mikor már többször is jól működik minden, akkor vissza lehet térni a behatolós szexre.
2022. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!