Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy tűnik a barátom nem bírja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik a barátom nem bírja az óvszert én pedig nem akarok fogamzásgátlót szedni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Olyan problémánk van, hogy amikor a barátommal szeretkezni próbálunk, akkor egy idő után lelankad vagy félkeménnyé válik a nemi szerve. Emiatt általában nem tudjuk folytatni a szeretkezést. Arra gondolunk, hogy talán az óvszer miatt lehet. Emiatt kiírattam fogamzásgátló tablettát, de sok rosszat olvastam róla meg egyébként sem vagyok híve a tablettáknak és hormonokkal sem szeretném tömni magam. A másik dolog, ami problémát okoz, hogy a barátom nehezen élvez el. Kényeztettük már egymást kézzel és szájjal is, de végül magának fejezi be. Az is lehet, hogy nem csinálom olyan jól, de saját bevallása szerint is nehezen megy el.


Szóval az első kérdésem, hogy védekezésnél mit lehet tenni ebben a helyzetben?


A másik, hogy hogyan tudnék segíteni abban, hogy könnyebben elmenjen?


2022. márc. 30. 22:00
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

19, nem, a termékenységtudat lényege, hogy figyeled a ciklusodat. Nem kell, hogy pontos legyne a ciklus, hiszen a jelekből tudsz olvasni, hogy hol tart. Teljesen mindegy hanyadik napon tartasz, az nem is tényező a módszernél. Figyeled a hőt meg a nyákot, ha a hő megugrik a megfelelő mértékben és ott is marad 3 napig, ezzel párhuzamosan megváltozik a nyák milyensége és a méhszáj állása, akkor tudható, hogy megvolt az ovuláció, akár a 14., akár a 8., akár a 22. napon vagy.

Persze, kell hozzá egy olyan fegyelem, hogy betartsd pl a mérési szabályokat, ténylegesen trackeld minden nap, hogy egyértelmű legyen a görbe, és ha elbizonytalanodsz egy éték validitásában, akkor azt merd felvállalni, hogy ez most nem biztos, mintsem ráhagnyi, hogy "áh, biztos elnéztem valamit".

Nekünk két éve zökkenőmentesen működik, pedig párom ciklusa 28 és 36 nap között random változik. Ismerős páros is gond nélkül cisnálta egy évig, aztán mikor belekezdtek a babaprojektbe és direkt az ovulációt célozták meg, azonnal összejött a gyerek.

2022. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Igen, erről a termékenységtudat kurzusról hallottam én is. Mindenképpen tervezek majd befizetni rá, mert a szexuális életben nagy hasznát veszi az ember. Ha gyereket szeretne akkor azért, ha nem akkor meg azért. Viszont jelenleg másra spórolgatom a pénzem addig meg kibírjuk valahogy. :D
2022. márc. 31. 00:11
 23/39 DanielC ***** válasza:
A problema nem a gumi. Hanem az hogy egy idö utan merevedesi problemaja van, es az hogy nehezen megy el. Ezert a guminal maradnek, de jo minösegi vekony ovszert vennek. A gumin es a fogamzásgátlón kivül nincs megbizhato vedekezes.
2022. márc. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

ha péniszt akarsz a vaginába, akkor olvassatok utána.

1. nézzetek körül milyen óvszerek vannak, használjazok az óvszer mindkét oldalán egy kis síkosítót

2. tanuld meg használni a szádat és a kezedet

3. Google "cervical mucus" "naptár módszer" "ovuláció" "hőmérőzés" "ovulációs teszt"

4. olvass utána a tabletták működésének


mi amire találtunk megfelelő gumit már mindketten rákaptunk a nyers szexre, onnantól nem volt megállás. két évig csináltuk ésszel, vegyesen, de kissé para, és elég önző dolog az igazat megvallva.

jobb kihagyni az egészet, és ha tartósan együtt vagytok, akkor fogamzásgátló. hosszú távon alternatíva nem nagyon van. iub (spirál) a legkevésbé megterhelő hormonálisan, de ott is vannak szempontok.

2022. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben tutira nem vennék be egy szem bogyót se igen is tessék csak gumit húzni a farkara ha dugni akar
2022. márc. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Nekem pl pcos-esként nincs normalis cikluson se peteérés én, szóval én hőmerozhetnek ahogy csak szeretnék, mert 60 és 120 nap közt bármennyi lehet a ciklusom.

Nyilván ez egy szélsőséges eset, de attól még nem mindenkinek működőképes ez. Arról nem is beszélve, hogy továbbra se biztonságos a Pearl indexe szerint egy kicsit se.

2022. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

26-os nem akarom Jankát pártolni, mert egy elhízott, mantrázó (nem fogamzásgátlás téma miatt mondom) üzletasszony.


De azt azért vegyük figyelembe, hogy a Pearl index GYAKORLATIas, statisztikán alapszik. Tehát az emberi hiba terheit is viseli

2022. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Am a termékenységutadnak csak egy része a hőmérőzés, önmagában a hőmérsékletváltozást nem tekinti elégséges jelnek az ovuláció megállapításához.
2022. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
27-es, hát ha nálad itt kezdődik az elhízott, akkor óriási bajok vannak nálad. Egyébként 3 gyereke van, szóval miért is kene tinilánynak kinéznie?
2022. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
51%
Termékenységtudat = naptár módszer. Ki-ki eldönti magának mennyire tartja megbízhatónak. A statisztikák alapján a naptár módszer és a megszakításos vezet a nem kívánt terhességek toplistáját. Persze, ha valakinek napra, óramű pontossággal jön meg a havija, soha életében nem késett/jött meg hamarabb máskor... akkor már csak a több petesejt egyidejű beérésével kapcsolatos kockázatokat kell futnia (gondolom mindenki hallott már kétpetéjű ikrekről).
2022. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!