Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót akarok szedni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót akarok szedni, "baj nélkül" belémélvezhet a barátom?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 21:54
 1/6 anonim válasza:

Attól, hogy fogamzásgátlót akarsz szedni, még nem élvezhet beléd a barátod...

Ha már szedsz is, annyi ideje, hogy védve legyél, akkor igen, ez a lényege...

Hány éves vagy egyáltalán?

2012. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én mikor elkezdtem szedni, vártunk egy hónapot, és utána élvezett csak bele a barátom, addig gumival csináltuk. Elvileg két hét után teljesen biztonságos már a szex, mi mégis kicsit több, mint a dupláját vártuk ki. Jobb félni, mint megijedni!

Szerintem te is így tedd, ha biztos akarsz lenni a hatásában.. (: Egy hónapig szedd rendszeresen, utána már nem kell gumit használni! (és egyébként ha fogamzásgátlót szedsz, kevesebb az esélye a teherbeesésnek, mert az nem fog kiszakadni, lecsúszni, bármikor lefeküdhettek, nem kell gumit hordoznotok magatokkal mindenhova, ráadásul olcsóbb hosszútávon, én ezt szeretem benne!:D meg persze hogy így 100× jobb a szex..)

L/18

2012. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit elkapkodtam a kérdés kiírását, bocsánat mindenkitől. Tehát pontosítok: ha a vizsgálatok is lehetővé teszik, feliratnám a gátlót. HA már elkezd hatni, akkor már belémélvezhet? Neki ez nagyon jó érzés lenne nyilván..s nekem is... de babát még nem akarunk. Ő az 1. akivel ilyen intim kapcsolatba kerültem, azért vagyok tudatlan. És 19 vagyok
2012. okt. 6. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: igen, belédélvezhet, nem lesz belőle baba, ha normálisan szeded. (: (és persze ahogy írtam, illetve írtad te is, miután megvárjátok, hogy hasson..)
2012. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy jó eséllyel nem esz "baj".

De a tabi sem 100%-os.

2012. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem száz százalékos ez sem, csak kevesebb eséllyel esel teherbe, mintha óvszert használnátok.
2012. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!