Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok csaj mért játca meg hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csaj mért játca meg hogy élvezi ha nem? Gondolják a férfi nem veszi észre a szinjátékot és számára nem megalázó a mű elvezés?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"játca"??????????????????????


Beszélni pici mágyár? 😑

2022. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én teljesen el tudom játszani. A párom épp mondta is a múltkor hogy érezte ahogyan összehúzódott a hüvelyem. Wtf??

Én csináltam úgy mintha összehúzódott volna csak nem tudom olyan gyorsan mint az igazi orgazmusnál.

2022. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam megjátszani, szólok ha úgy érzem nem jön össze. Vagy rásegítek a kezemmel.
2022. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Kis buta. Nem szoktátok ti azt észrevenni. :)
2022. márc. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
6%
Mert a nők elég nagy része frigid fapina, és nem tudnak semmire sem felizgulni, illetve feltudnak, de hatalmas elvárásaik és vágyaik vannak. Valahol érzik ők is, hogy ez nem oké, ezért sokszor kompenzálnak inkább.
2022. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb férfinek egyébként rhadtul fel sem tűnik, hogyha a nő megjátsza, mert annyira fogalmuk sincs, hogy mire kéne figyeljenek.
2022. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!