Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi miért nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért nem akar behatolást a szex alatt?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi akivel már több randim is volt. Az utolsó kettőnél mind a kétszer ő kezdeményezte a pettinget majd az orális szexet is oda vissza alaponn, majd amikor mondtam, hogy tegye be nem akarta. Azt mondja nem tudna úgy teljesíteni ahogy szeretném. Volt óvszer is. Minden adott volt a szexhez. Nincs senkije és nem biszexuális és nem is szűz vagy gyorstűzelő. Nem értem ha minden porcikája azt mondja vonzódik hozzám akkor mi a baj? Ráadásul egy 30 éves pasiról beszélünk aki teljesen egészséges. Én 24 vagyok
2022. márc. 29. 03:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem őt kérdezed?

Lehet, hogy valaki lerombolta az önbizalmát.

2022. márc. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Sok férfi jobban szereti az orális szexet, mint a behatolást. Talán ő is egy közülük. És az lehetetlen, hogy igazat mond?
2022. márc. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak az van amit mondott hogy szorong a teljesítményével kapcsolatban. Valami korábbi kudarcélményből adódhat ez.
2022. márc. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
"Azt mondja nem tudna úgy teljesíteni ahogy szeretném." Megadta a kérdésedre a választ!
2022. márc. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Megválaszolta. Egyébként.. a férfiak sem robotok.
2022. márc. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Es akkor soha nem is akar normálisan szexelini??


Én azt mondanám, "tedd be, nem erdekel az se ha csak 3 perc, nagyon kívánlak!" Aztán el lehet kezdeni összecsiszolídni. Vagy először legyél te fölül.

2022. márc. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6, csak a kérdésre válaszoltunk. A továbbiakban, remélem, a kérdező is ezt fogja mondani. Tapasztaltam már, tudom, hogy a behatolás akkor is kell, ha nem lesz tökéletes.
2022. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4. leírta.


Ehhez társul a szégyen érzet és a kisebbségi komplexus a férfi részéről.


Szerintem könnyen orvosolni tudjátok, ha beszéltek róla.

2022. márc. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Egy jó orál bőven elég. Plusz lehet hogy zavarja, hogy nem tudna kielégíteni a farkával.
2022. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hamar elsülne, mármint ettől fél, és inkább nem is meri megtenni. Én is ismerem ezt az érzést, akármennyire tudok húzni az orálnál, viszont punciban szinte robbanok és emiatt kicsit engem is gátol amikor behatolásról van szó. Emiatt jobban dolgozok az előjátékon, de sajnos ezt el kell fogadni, evan, nem lehet világ végéig húzni, mert félsz, hogy elsülsz.
2022. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!