Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfi vagy a nő ügyetlenkedi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi vagy a nő ügyetlenkedik többet az ágyban a tapasztalataitok szerint?

Figyelt kérdés
Őszinte önbevallás, akár te vagy az egyik fél, akár a másik. Melyik nem tagjának volt problémásabb az ágybeli teljesítmény? Ki volt az, aki nehezebben oldódott fel, jobban volt szükségre segítségre a másiktól, ügyetlenebb volt a dolgában, kevésbé tudta, mit kell csinálni, hogy kell jól csinálni...

2022. márc. 29. 13:04
A kérdező szavazást indított:
A nő
A férfi
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A nők oldódnak fel nehezebben, de a pasik tudnak bénábbak lenni hogy nem találják meg hozzá az utat. Egyébként nincs sok értelme a kérdésnek, vagy megy együtt a dolog, vagy nem. Ez meg elsősorban nem a technikán múlik, hanem a hullámhosszon.
2022. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ki az, akinek heteróként össze tudja hasonlítani, hogy a férfiak vagy a nők bénáznak-e többet?
2022. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érezhető a dinamikában, hogy melyik fél az, amelyik jobban segítségre szorul. Például amit az első említett, ha a férfi mindent jól csinál és a nő ennek ellenére nehezebben oldódik, és ezért a férfinak még azon is dolgoznia kell hogy a nő feloldódjon, ebben a szituációban a nő az "ügyetlenebb".
2022. márc. 29. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Az első pár alkalommal a férfi és a nő is ügyetlenkedik. Bele kell tanulni ebbe is.
2022. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a férfiak bénáznak többet.
2022. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, ha egy nő felvan izgulva és benedvesedett, már nincs is több dolga, csak hagyja, hogy dugja a férfi. A férfi az, akinek teljesíteni és mozogni kell, nyilván több a bénázás is. Illetve a férfiakon nagyobb a nyomás, nehezebb az erekciót fenntartani, magömlést visszatartani, csípőből kell sokat mozogni, ami fárasztó és sokszor kényelmetlen. Nem siránkozásból írom, mert ez így természetes. Csak kezeljük a helyén a dolgokat.
2022. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak az hibázik, aki dolgozik. 🙂

Embere válogatja, plusz hullámhossz.

2022. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én általában azt tapasztaltam hogy én voltam az ügyesebb.. de a másik fél se volt béna :) másrészt meg az egyik félnekk ha több tapasztalata van... feltételezem ő az ügyesebb. 1x volt egy csajszi aki 18 évesen kenterbe verte a többieket még a 24 éves exemet is.. (akkor voltam 24) .. de azért nem szoktuk így összehasonlítgatni :D mindenki másban jó sztem :)

26/f

2022. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!